Hardline Kreatin Mikronize 300 Gr

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : HARD0031
Son Kullanma Tarihi: 09/2024

Hardline Kreatin Mikronize 300 Gr Aromasız


Hardline Kreatin Mikronize 300 Gr %100 saf mikronize kreatin monohidrattan üretilmiş saf ve aromasız Creatine ürünüdür. Kreatin kasta, kreatin fosfat olarak depolandığı için, ilave kreatinin alımı, kasların daha yüksek bir yoğunluğa sahip olmasını sağlayan enerjinin üretimini artırabilir. Vücut kendi kreatin arzını üretirken, yoğun performans için kasın ek enerjisini sağlamaya yeterli olacak seviyede kreatin üretmediği noktada bu eksikliği tamamlamak için kreatin takviyelerini almak sizlere yardımcı olacaktır.

Hardline Kreatin Mikronize Öne Çıkanlar

 • Servisinde 5 Gr Kreatine Monohidrat içerir,
 • Enerji kaynağı olan ATP üretimini destekler,
 • Spor esnasında performansı iyileştirir,
 • Kas hacminin gelişmesinde yardımcı olur,
 • Mikronize formda olan Kreatin daha hızlı bir emilime sahiptir,
 • Aromasız,
 • 300 Gram,
 • 60 Servis.


  Hardline Kreatin Mikronize Kullanımı

  Hardline Kreatin yukarda anlatmaya çalıştığımız özelliklerinden ve sporcunun ihtiyacına göre antrenmandan 30 dakika önce ve antrenmandan sonra birer servis olarak kullanımı tavsiye edilmektedir. Özellikle antrenman öncesi kullanımlarda sizlere daha uzun ve daha güçlü spor seansları yapma fırsatı verecektir.

  Kreatin Yüklemesi Nasıl Yapılır?
  Kreatin Yüklemesi iki aşamada yapıldığı bilinmektedir. Maryland Üniversitesi Tıp Merkezine göre, yükleme aşamasında günde 5 gramlık artışlar ile toplam 20 ila 25 gram kreatin alınması tavsiye edilmektedir. Tüm yükleme fazı ise yedi gün kadar sürer ve günlük 5 gram ya da daha az dozun alındığı bakım fazı bunu takip eder.

  Bazı araştırmalara göre bir kişi vücut ağırlığının %8’inin gramajı kadar kreatin almalıdır. Yani 100 kg ağırlığındaki bir sporcu günde 8 gram tüketmelidir. Buradan da anlaşılacağı üzere kreatin kullanımı ve yükleme amaca göre değişiklik gösterebilir.

  Hardline Kreatin Mikronize 300 Gr Fiyat
  Hardline Kreatin Mikronize 300 Gr Aromasız ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Hardline Kreatin Mikronize 300 Gr Aromasız ürünümüze %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Hardline Nutrition markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili Bilgilere Hardline sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Hardline Nutrition Kreatin Mikronize 300 Gr kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde faydalanabilirsiniz.


 • Besin Bilgisi
  Özellikler
  Neleri İçermez
  Kullanım Şekli