Hardline Kreatin Mikronize 300 Gr

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : HARD0031
Son Kullanma Tarihi: 09/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 129,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 129,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 997

Hardline Kreatin Mikronize 300 Gr Aromasız

Hardline Kreatin Mikronize 300 Gr %100 saf mikronize kreatin monohidrattan güç, kuvvet ve yağsız vücut kütlesi artışını destekleyen aromasız Creatine ürünüdür.
Kreatin kasta, kreatin fosfat olarak depolandığı için, ilave kreatinin alımı, kasların daha yüksek bir yoğunluğa sahip olmasını sağlayan enerjinin üretimini artırabilir. Vücut kendi kreatin arzını üretirken, yoğun performans için kasın ek enerjisini sağlamaya yeterli olacak seviyede kreatin üretmediği noktada bu eksikliği tamamlamak için kreatin takviyelerini almak sizlere yardımcı olacaktır.

Hardline Kreatin Mikronize Ne İşe Yarar?

Kreatine Monohidrat Adenosin trifosfat şeklinde enerji üretimine destek olarak sporcular arasında patlayıcı güç olarak adlandırılan etkiyi sağlamaya destek olur.
Kreatin kas oluşumu için gerekli olan protein sentezine de destek olarak kas iyileşmesine ve gelişimine de katkıda bulunabilir. Kreatin antrenman öncesi ürünler olarak adlandırılan Pre Workout ürünlerinin içeriğinde de bulunur.
Vücudumuzda bulunan creatine depoları yoğun antrenman veya egzersizlerde çok kısa sürede boşalır ve yorgunluk ve güçsüzlük meydana gelir. Bu nedenle de özellikle ağır antrenman ve egzersiz yapan sporcular creatine takviyesi sayesinde daha rahat bir antrenman yapmalarına destek olur.

Hardline Kreatin Mikronize Öne Çıkanlar

- Servisinde 5 Gr Kreatine Monohidrat içerir.
- Enerji kaynağı olan ATP üretimini destekler.
- Spor esnasında performansı iyileştirir.
- Kas hacminin gelişmesinde yardımcı olur.
- Mikronize formda olan Kreatin daha hızlı bir emilime sahiptir.
- Aromasız.

Hardline Kreatin Mikronize Kullananlar

Hardline Kreatin yorucu ve dayanıklılık gerektiren sporları yapan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bu gruba özellikle Vücut Geliştirme sporu yapanları en üst sıraya koyabiliriz. Çünkü Vücut Geliştirme yapanlar Creatin ile hem enerji ve güç kazanımı sağlayacaklar hem de kaslarını maksimum seviyede korumuş olacaklardır.
Yine Boks ve Crossfit gibi sürekli hareket halinde olan ve yorucu egzersizden dolayı artı enerji ve güç ihtiyacı olan sporcular tarafından da tercih edilen önemli bir supplement ürünü olarak bilinmektedir.
Hardline Kreatin Mikronize Kullanımı
Hardline Kreatin yukarda anlatmaya çalıştığımız özelliklerinden ve sporcunun ihtiyacına göre antrenmandan 30 dakika önce ve antrenmandan sonra birer servis olarak kullanımı tavsiye edilmektedir. Özellikle antrenman öncesi kullanımlarda sizlere daha uzun ve daha güçlü spor seansları yapma fırsatı verecektir.
Bu klasik kullanım şeklinin haricinde sporcunun amacına, beslenmesine ve kullandığı varsa diğer gıda takviyelerine göre kullanım şekli belirlenebilir.
Kreatin Yüklemesi Nasıl Yapılır?
Kreatin Yüklemesi iki aşamada yapıldığı bilinmektedir. Maryland Üniversitesi Tıp Merkezine göre, yükleme aşamasında günde 5 gramlık artışlar ile toplam 20 ila 25 gram kreatin alınması tavsiye edilmektedir. Tüm yükleme fazı ise yedi gün kadar sürer ve günlük 5 gram ya da daha az dozun alındığı bakım fazı bunu takip eder. Kreatinin nispeten yüksek dozlarda tüketilmesi sağlık riskleri oluşturabilir ve bazı kişilerde yan etkilere neden olabilir.
Bazı araştırmalara göre bir kişi vücut ağırlığının %8’inin gramajı kadar kreatin almalıdır. Yani 100 kg ağırlığındaki bir sporcu günde 8 gram tüketmelidir. Buradan da anlaşılacağı üzere kreatin kullanımı ve yükleme amaca göre değişiklik gösterebilir.

Hardline Kreatin Mikronize 300 Gr Aromasız Hardline Kreatin Mikronize 300 Gr Aromasız Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli