Hardline KGT +CAFFEIN 5:5:2 1000 Gr

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : HARD0005
Son Kullanma Tarihi: 06/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 343,17 TL %7 369,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 343,17 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 9

Hardline KGT + CAFFEIN 1000 Gram Limon

Hardline KGT +CAFFEIN 1000 Gr Kreatin, Glutamin, Taurin ve Kafeinden özel olarak hazırlanmış spor öncesi ve sonrası kullanıma uygun kompleks bir amino asittir.
Hardline Kgt servisinde 5000 mg Kreatin Monohidrat, 5000 mg Glutamine, 2000 mg Taurin, 100 mg Kafein ve 24 gr Karbonhidrat içermektedir. KGT içeriğinden anlaşılacağı üzere Creatine, Taurin ve Caffein ile antrenman öncesi bir ürün olarak görünmekte ve spor esnasında performans artışına destek verecek bir karışıma sahip olarak gözükmektedir.

Hardline KGT +CAFFEIN Ne İşe Yarar?

Hardline KGT yapılacak aktivitede sizlere ihtiyaç duyduğunuz enerji ve güç desteği sağlayacak kompleks bir amino asittir. Kgt sadece antrenman öncesi değil spor sonrasında da ihtiyaç duyulan ürünleri sizlere sağlayacak bir karışıma sahiptir.
KGT günlük hayatta da daha dinç ve güçlü hissetmenize yardımcı olabilecek bir formüle sahiptir.
Glutamin, Karbonhidrat ve Kreatin özellikleri ile birlikte ise spor sonrası toparlanmayı ve iyileşme sürecinin başlamasına yardımcı olabilecek bir karışım olarak gözükmektedir. Ayrıca karbonhidrat sizlere hem antrenman esnasında hem de antrenman sonrasında Glikojen depolarının dolmasında yardımcı olabilecek bir üründür.

Hardline KGT CAFFEIN Öne Çıkanlar

- Kaliteli ham maddeler kullanılarak hazırlanmıştır.
- Kafein ve Kreatin içeriği sayesinde ATP üretimine yardımcı olur.
- Glutamin ile kas kütlesi kazanımında ve toparlanmaya destek olur.
- Düşük şeker oranı ile yağlanma riskini ortadan kaldırır.
- Spor esnasında performans ve motivasyon artışına destek olur.
- Limon Aromalı.

Hardline KGT +CAFFEIN Kullananlar

Hardline KGT yorucu ve dayanıklılık gerektiren sporları yapan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bu gruba özellikle Vücut Geliştirme sporu yapanları en üst sıraya koyabiliriz. Çünkü Vücut Geliştirme yapanlar KGT ile hem enerji ve güç kazanımı sağlayacaklar hem de kaslarını maksimum seviyede korumuş olacaklardır. Yine Boks ve Crossfit gibi sürekli hareket halinde olan ve dolayısıyla da kaslarına çok fazla yük bindiren sporcular içinde ideal bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.
Hardline KGT +CAFFEIN Nasıl Kullanılır?
Hardline Kgt Caffein yukarda anlatmaya çalıştığımız özelliklerinden ve sporcunun ihtiyacına göre antrenmandan 30 dakika önce ve antrenmandan birer servis olarak kullanımı tavsiye edilmektedir. Bu klasik kullanım şeklinin haricinde sporcunun amacına, beslenmesine ve kullandığı varsa diğer gıda takviyelerine göre kullanım şekli belirlenebilir.

Hardline Kgt + Caffein Limon 1000 Gr Hardline Kgt + Caffein Limon 1000 Gr Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli

Çok Satanlar