Hardline KGT +CAFFEIN 5:5:2 1000 Gr (HLKGT552)

5,00
Fiyat : 99,00 ₺(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 96
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    10.2019

  • Havale %5 İndirim

    94,05 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Hardline KGT +CAFFEIN 5:5:2 1000 Gr

Hardline KGT +CAFFEIN 5:5:2 1000 Grantrenman öncesi performans artışı – antrenman sonrası toparlanma ve iyileşme sürecini hızlandırmak için Kreatin, Glutamin, Taurinamino asit çeşitlerine ilave, Kafein ve karbonhidrat ile formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. Hardline KGT karışımında bulunan amino asitlerle beraber oldukça yüksek bir düzeyde enerji artışına destek olabilir. Özellikle Creatine ve Taurin performans artışı ve patlayıcı güç olarak adlandırılan enerjiyi destekler.

KGT de bulunan karbonhidrat egzersiz esnasında boşalan glikojen depolarının doldurulmasına yardımcı olur. Glutamine ise kaslarda yoğun antrenmandan oluşabilecek yıkımı önlemeye ve sonrasındada toparlanmaya destek olması için fomülde yer almaktadır. Ayrıca karışımda bulunan glutamin ve kreatin protein sentezinede yardımcı olur.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline KGT +CAFFEIN 5:5:2 1000 Gr protein sentezi ve kas yapımı için protein ve Bcaalarla beraber destek için kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline KGT +CAFFEIN 5:5:2 1000 Gr Hipotansiyon veya hipertansiyon, kalp, karaciğer, tiroid hastalığı, psikiyatrik hastalık, depresyon, astım, herhangi bir anemi formu, anksiyete bozukluğu, nöbet bozukluğu, aritmi gibi herhangi bir sağlık durumunuz varsa kullanmayınız. Geçmişte böbrekle ilgili rahatsızlık yaşadıysanız bu ürünü kullanmayınız. Diabetik hastaların kullanımı tavsiye edilmez. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Önerilen dozalara uyunuz. Hardline KGT performans arttırıcı gıda takviyesidir. Hehangi bir hastalığı tedavi, teşhis ya da önlemek için kullanılmaz.

Hardline KGT +CAFFEIN 5:5:2 1000 Gr Satın Al

Hardline KGT +CAFFEIN 5:5:2 1000 Gr Kavi Gıda tarafından ithal ham maddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız.Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdanda toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline KGT +CAFFEIN 5:5:2 1000 Grve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı
Klasik Kullanım Şekli:
Antrenmandan 30dk Önce: 1 Servis

Servis = 1 Ölçek: 37grYapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Neden "KGT +CAFFEIN 5:5:2"?
> Kaliteli hammaddeler kullanılarak hazırlanmıştır.

> Kafein ve Kreatin içeriği sayesinde ATP üretiminne yardımcı olur.

> Glutamin ile kas kütlesi kazanımında ve toparlanmaya destek olur.

> Düşük şeker oranı ile yağlanma riskini ortadan kaldırır.

> Spor esnasında performans ve motivasyon artışına destek olur.


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.
{{ 'UrunDetay_Etiketler' | translate }}
Hardline KGT +CAFFEIN 5:5:2, Hardline KGT +CAFFEIN, Pre-Workout KGT, 5:5:2 KGT,