Hardline Kas 2 Kombinasyonu (HARDKOM2)

5,00
İndirim Oranı : %12 İndirim
Fiyat : ₺503,59(KDV Dahil)
İndirimli : ₺445,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 40
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    06.2019

  • Havale %5 İndirim

    422,75 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Hardline Kas 2 Kombinasyonu

Hardline Kas 2 Kombinasyonu Whey 3 Matrix 2300 Gram, Hardline BCAA Matrix 630 Gram ve Hardline Glutapure 300 Gr dan oluşan kas yapımını desteklemek için formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

HardlineWhey 3 Matrix, amino asit profili içerisinde 8 gr BCAA içerir bunu yanında izole ve hidrolize whey protein karışımında oluşur ve servis başına 3 gr kreatin içerir. Kreatin yapılan antrenman öncesi güç artışına yardımcı olmasının yanında antrenman sonrası da protein sentezine destek olduğu yapılan araştırmalarda kanıtlanmıştır. Whey 3 Matrix Creatine takviyesi ile diğer whey protein tozlarına göre içerik olarak bir adım daha öne çıkmaktadır. 3 Matrix zengin içeriği sayesinde protein eksikliğinizin karşılanmasına da yardımcı olmak içinde kullanıma uygun olabilir şekilde hazırlanmıştır.

Hardline Glutapure 300 Gr Servisinde 5 Gram farmasötik kalitede %100 glutamin içeren, yüksek saflıkta, üst kalite anabolik etkili aromasız formda üretilmiş ve satışa sunulmuş sporcu gıdası takviye ürünüdür. .

Hardline BCAA Matrix 630 Gr 4:1:1 oranında Bcaa , glutamin, taurin, arjinin ve bir miktar hidrolize whey protein içeren formülü ile yoğun antrenman dönemlerinde protein dengesini sağlamak ve kas yapımını hızlandırıp iyileşme sürecinde etkin rol oynamasını desteklemek için üretilmiş kompleks bir sporcu gıdası takviye ürünüdür. Bcaa Matrix 4:1:1 oranındaki Lösin, Isolösin ve Valinden oluşan amino asitlere takviye olarak kas yıkımını engellemeye destek olması için 5000 Mg Glutamine takviyesine sahiptir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline Kas 2 Kombinasyonu Kas yapımı desteklemek için Bcaa ve Glutaminlerle beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline Kas 2 Kombinasyonu birden fazla üründen oluştuğu için her ürünün özelliklerini inceleyip olası yan etkiler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz

Hardline Kas 2 Kombinasyonu Satın Al

Hardline Kas Kombinasyonu Kavi Gıda tarafından ithal hammaddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline Kas 2 Kombinasyonu ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .
Kullanım Şekli / Zamanı

Hardline Kas 2 Kombinasyonunu oluşturan ürünlerin kullanım şekli ve özellikleriyle ilgili ürün linklerini tıklayabilirsiniz

>Hardline Whey 3Matrix 2300 Gr

>Hardline BCAA Matrix 630 Gram

> Hardline Glutapure 300 Gr

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "Hardline Kas 2 Kombinasyonu"?
> Kas Yapımını ve iyileşmeyi destekler.> Yağsız kas kütlesi oluşumuna destek olur.> Kas İyileşme sürecine yardımcı olur


> Fiyat avantajı sağlarMYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir. .
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.