Hardline L-Karnitin Matrix 3000 Mg 20 Ampül Limon

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : HARD0008
Son Kullanma Tarihi: 09/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 333,87 TL %7 359,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 333,87 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 997

Hardline L-Karnitin Matrix Limon 3000 Mg 20 Ampül

Hardline L-Karnitin Matrix 3000 Mg 20 Ampül sıvı formda L-Karnitin, Taurin, Beta Alanin, Kafein, B3 ve B6 vitaminlerinden oluşan bir formülle üretilmiştir.
L Karnitin Matrix tek kullanımlık shot olarak üretilmiştir. Shot olmasının avantajı ile sizlere taşıma, kullanım ve Hijyen avantajları sağlamaktadır. İhtiyacınız olduğu durumlarda shot olarak kolaylıkla yanınıza taşıyabilir, ofis veya işyerinizde çekmece dolabınız da muhafaza ederek istediğiniz zaman tüketmeniz konusunda sizlere yardımcı olur.

Hardline L-Karnitin Matrix Ne İşe Yarar?

Bu nedenle hem vücudumuzda bulunan yağlardan kurtulma hem de yağları egzersiz esnasında enerji kaynağı olarak kullanmak için L-Karnitin ihtiyaç duyulmaktadır. Hardline Karnitin Matrix bu aşamada bizlere yeterli katkıyı sağlamaya destek olacak önemli bir Supplement olarak dikkat çekmektedir.
L-Karnitin amino asidi doğal olarak vücudunuzda bulunur. Vücudunuz yağ hücrelerinden kurtulmak, kan akışını artırmak, besin maddeleri sağlamak ve daha fazla enerji sağlamak ve yağ hücrelerini taşımak için kullanır. Ek olarak, egzersiz programlarınızı büyük oranda geliştirebilir, size daha fazla enerji verir ve daha hızlı iyileşmenizi sağlar. Çoğu kişi iyileşme ve enerji faydaları nedeniyle kilo kaybı etkisini güzel bir gıda takviyesi olarak L-Karnitin tercih etmektedir.

Hardline L-Karnitin Matrix Öne Çıkanlar

- Her ampul 3000 mg L-Karnitin,
- 500 mg Beta alanin, 500 mg Taurin,
- 100 mg Kafein,
- B3 ve B6 vitaminleri içerir.
- Hızlı emilim, Hızlı etki.
- Pratik kullanım, Güçlü formül.
- Aspartam içermez.
- Limon Aromalı.

Hardline L-Karnitin Matrix Kullananlar

Karnitin Matrix form tutmak için spor yapanlar, formda bir vücuda sahip olmak isteyenler ve hacimsel olarak küçülmek amacıyla diyet yapanlar tarafından tercih edilmektedir. Hardline L-Karnitin yukarda özelliklerinden anlaşılacağı üzere hem formda kalmak isteyen hem de spor esnasında enerji ve güç kaynağı arayan sporcular tarafından da tercih edilmektedir.
Bu klasik kullanıcıların yanında Vücut geliştirme sporu gibi Definasyon dönemine özen gösteren sporcular tarafından da etkin olarak kullanılmaktadır. Karnitin Matrix ayrıca gün içi modu düşen ve enerjiye ihtiyacı olan kişiler tarafından da alternatif olarak kullandıkları bir supplementtir.
Hardline L-Karnitin Matrix 3000 mg Nasıl Kullanılır?
Hardline L-Karnitin her karnitin grubu ürün gibi spordan yaklaşık 30 dakika önce 1 servis olarak kullanımı tavsiye edilmektedir. Hardline Matrix shot olduğu için dozajını ayarlamakta oldukça kolaydır. Her egzersiz öncesi tek shot kullanmanız amacınıza ulaşmak için sizlere yardımcı olacaktır.

Hardline L-Karnitin Matrix Limon 3000 Mg 20 Ampül Hardline L-Karnitin Matrix Limon 3000 Mg 20 Ampül Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli

Çok Satanlar