Hardline L-Karnitin Matrix 3000 Mg 7 Ampül Limon

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : HARD0010
Son Kullanma Tarihi: 07/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 219,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 219,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 17

Hardline L-Karnitin Matrix 3000 Mg 7 Ampül


Hardline L-Karnitin Matrix 3000 Mg 7 Ampül sıvı formda L-Karnitin, Taurin, Beta Alanin, Kafein, B3 ve B6 vitaminlerinden oluşan bir formülle üretilmiştir.

L Karnitin Matrix tek kullanımlık shot olarak üretilmiştir. Shot olmasının avantajı ile sizlere taşıma, kullanım ve Hijyen avantajları sağlamaktadır. İhtiyacınız olduğu durumlarda shot olarak kolaylıkla yanınıza taşıyabilir, ofis veya işyerinizde çekmece dolabınız da muhafaza ederek istediğiniz zaman tüketmeniz konusunda sizlere yardımcı olur.

Hardline L-Karnitin Matrix Öne Çıkanlar

 • Her ampul 3000 mg L-Karnitin,
 • 500 mg Beta alanin, 500 mg Taurin,
 • 100 mg Kafein,
 • B3 ve B6 vitaminleri içerir,
 • Hızlı emilim, Hızlı etki.
 • Pratik kullanım, Güçlü formül,
 • Aspartam içermez,
 • 7 Servis,
 • Limon Aromalı.


  Hardline L-Karnitin Matrix 3000 mg Nasıl Kullanılır?

  Hardline L-Karnitin her karnitin grubu ürün gibi spordan yaklaşık 30 dakika önce 1 servis olarak kullanımı tavsiye edilmektedir. Hardline Matrix shot olduğu için dozajını ayarlamakta oldukça kolaydır. Her egzersiz öncesi tek shot kullanmanız amacınıza ulaşmak için sizlere yardımcı olacaktır.

  Hardline L-Karnitin Matrix Fiyat
  Hardline L-Karnitin Matrix 3000 Mg 7 Ampül ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Hardline L-Karnitin Matrix 3000 Mg ürünümüze %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Hardline Nutrition markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili Bilgilere Hardline Nutrition sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Hardline L-Karnitin Matrix kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde faydalanabilirsiniz.


 • Hardline L-Karnitin Matrix 3000 Mg 7 Ampül Limon Besin Bilgisi
  Hardline L-Karnitin Matrix 3000 Mg 7 Ampül Limon Özellikleri Nelerdir
  Hardline L-Karnitin Matrix 3000 Mg 7 Ampül Limon Neleri İçermez
  Hardline L-Karnitin Matrix 3000 Mg 7 Ampül Limon Nasıl Kullanılır