Hardline Hipro IsoWhey 1800 Gr Aromasız

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : HARD0001
Son Kullanma Tarihi: 02/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 1.133,67 TL %7 1.219,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 1.133,67 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 1000

Hardline Hipro IsoWhey 1800 Gr Aromasız (Plan)

Hardline Hipro IsoWhey 1800 Gr dünyaca ünlü Agropur firmasının patentli olarak üretmiş olduğu Gold Standart olan bilinen %100 izole whey protein tozudur.
Hardline Hipro %100 İzole Whey Protein oranına sahip olmasının özelliği sayesinde 0 şeker ve Karbonhidrat oranına sahiptir. Yağ oranı ise protein tozunda olabilecek en düşük seviye olan %2 oranına sahiptir. Bu özelliklerinden dolayı da İzole proteinde olabilecek en yüksek değerlere sahiptir. Hipro İso Whey Plan (Aromasız) olan ürününde aroma kullanılmadığı için Yağ ve Şeker oranı nerdeyse sıfıra yakındır.

Hardline Hipro IsoWhey Ne İşe Yarar?

Hardline Hipro izole whey protein tozu kaslarda en çok tüketilen ve dolayısı ile spor yapanlar tarafından en çok ihtiyaç duyulan amino asit çeşitlerinden biri olan lösin miktarı bakımından oldukça zengindir. Bu da vücut geliştirme gibi ağır sporları yapanların protein dengesini korumasına ve kas yapılanmasına yardımcı olur.
Hipro İzole Whey İçeriğindeki ekstra BCAA amino asitleri dışında serbest formda glutamin amino asidi ile desteklenmiş olması nedeniyle de antrenman sonrası yenilenmeye de destek sağlar.
Hardline Hipro IsoWhey içeriğinde hiçbir dolgu ve kıvam artırıcı içermeyen ultra saf bir ürün olarak üretilmesi sonucu çok düşük kalorili olması sebebi ile sporcular ve kalori alımına dikkat eden herkesin kullanabileceği bir izole protein olarak tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Hardline Hipro Iso Whey Öne Çıkanlar

- %100 İzole Whey Proteini,
- Yüksek saflıkta yağsız ve karbonhidratsız protein içermektedir.
- %96 Protein oranı.
- Antrenman sonrası yıkılan kasları besler.
- Laktoz ve karbonhidrat içermez.
- Düşük yağ oranına sahiptir.
- İçimi kolaydır.
- Hızlı bir şekilde kana karışır.
- 5,52 g BCAA.
- Hızlı emilim, yüksek biyo yararlanım.
- Plain (aromasız).
Hardline Hipro IsoWhey nasıl Kullanılır?
Hardline Hipro Iso Whey 1 porsiyon (1 ölçek, 25g) bir bardak (150ml) su veya az yağlı süt ile karıştırılarak antrenmandan 30 dakika önce ve antrenmandan hemen sonra olmak üzere günde iki defa tüketebilirsiniz. Hipro karışımın yapıldığı sıvıda çok hızlı bir şekilde çözünmektedir.
Hızlı çözündüğü için Shaker ile çok fazla çalkalanırsa köpürmektedir. Shaker ile çok fazla çalkalamadan veya bir kaşık yardımıyla karıştırarak kullanabilirsiniz.
Diyet döneminde kullanan tüketiciler ise diyet programlarına göre dozaj ve zamanları belirleyip kullanabilir. Ayrıca gün içinde uzun süre protein alınamayan dönemlerde de protein ihtiyacını karşılamak için tüketilmektedir.
Hardline Hipro Iso Whey kas gelişimi için vücut geliştirme sporu yapanlar tarafından daha çok tercih edilmekle beraber boks, Crossfit gibi dayanıklılık sporu yapanlar tarafından da tercih edilmektedir. Ayrıca gün boyu protein ihtiyacını karşılamak isteyen sporcular ve düşük yağ, şeker, karbonhidrat oranı nedeniyle diyet yapanlar tarafından da kullanıma uygun bir üründür.
Hipro IsoWhey Laktoz tüketimi istemeyen tüketiciler için de oldukça uygun bir izole protein tozu olarak karşımıza çıkmaktadır. Kısaca İzole protein hemen her koşulda spor yapan ve diyet programı uygulayan her kes tarafından kullanabilecek özelliklere sahiptir.

Hardline Hipro IsoWhey 1800 Gr Aromasız Hardline Hipro IsoWhey 1800 Gr Aromasız Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli

Çok Satanlar