Hardline Hipro Isowhey 908 Gr Çikolata Aromalı (HRDHIP908ÇİK)

5,00
Fiyat : ₺219,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 70
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    06.2020

  • Havale %5 İndirim

    208,05 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Hardline Hipro Isowhey 908 Gr Çikolata Aromalı

Hardline Hipro Isowhey 908 Gr protein tozu 4:1:1 oranında BCAA ve L-Glutamin ile zenginleştirilmiş formül ile dizayn edilmiş %100 izole whey içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. En üst kalitede ve saflıkta 36 servis izole whey protein tozu içerir.

Hipro izole whey protein tozu, bir tür şeker olan laktozu içermez ve böylece de konsantre ve diğer whey protein ürünlerine göre kana çok daha hızlı karışır. Laktoz içermediği için şişkinlik de yapmaz. Hardline Hipro izole whey protein tozu kaslarda en çok tüketilen amino asit çeşitlerinden biri olan lösin miktarı bakımından çok zengindir. Bu da protein dengesinin korunmasına ve kas yapılanmasına yardımcı olur. İçeriğindeki ekstra BCAA amino asitleri dışında serbest formda glutamin ile desteklenmiş olan Hardline Hipro protein tozu antrenman sonrası yenilenmeye de yardımcı olmaktadır.

Hardline Hipro içeriğinde hiçbir dolgu ve kıvam artırıcı içermeyen ultra saf bir üründür. Çok düşük kalorili, sporcular ve kalori alımına dikkat eden herkesin kullanabileceği bir protein tozudur.


Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline Hipro Isowhey 908 Gr Protein sentezi kas ve büyümesini desteklemek için BCAA ve Glutaminlerle beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline Hipro Isowhey 908 Gr yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Laktoza karşı hassasiyeti olan kişilerin kullanımına uygundur. Soya lesitini içerir. Asasülfam potasyum içermektedir. Yapay tatlandırıcı ve renklendirici içermez. 16 yaşından küçüklerin, hamile ve emzirme dönemlerindeki kadınların kullanması tavsiye edilmez. Düzenli kullandığınız bir ilaç ya da sağlık probleminiz varsa Hardline Hipro Isowhey kullanmadan önce doktora danışınız. Dengeli ve çeşit içeren beslenmeye alternatif değildir. Kullanım talimatına uyunuz.

Hardline Hipro Isowhey 908 Gr Satın Al

Hardline Hipro Isowhey 908 Gr Kavi Gıda tarafından ithal hammaddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye-Kartal ve Acıbadem'de bulunan mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline Hipro Isowhey 908 Gr ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler;
Antrenmandan Sonra: 1 Ölçek (Tercihen Su ile)
Kahvaltıdan Önce: 1 Ölçek (Tercihen Su ile)

Spor Yapılmayan Günler;
Gün İçerisinde: 1 Ölçek (Tercihen Su ile)

Servis = 1 Ölçek = 25 Gr

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Neden "Hardline Hipro Isowhey"?
> 1189mg Esan Essential Amino Acids.


> 4000mg BCAA içeriği

> 5000mg Glutamin ve Glutamin öncüleri

> Yüksek Kalite ve Performans.

>Sıfır-Karbpnhidrat-Şeker-Laktoz


> Aspartam tatlandırıcısı içermez
MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir. .
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.