• Hardline Hipro Isowhey 1800 Gr Çikolata

Hardline Hipro Isowhey 1800 Gr Çikolata

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Hardline Nutrition
  • Ürün Kodu:     HARD0002
  • Son K. Tarihi: 06-2020
  • 379,00 TL
      Havale ile: 360,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

Hardline Hipro Isowhey 1800 Gr Çikolata Aromalı

Hardline Hipro Isowhey 1800 Gr protein tozu 4:1:1 oranında BCAA ve L-Glutamin ile zenginleştirilmiş formül ile dizayn edilmiş %100 izole whey içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. En üst kalitede ve saflıkta 72 servis izole whey protein tozu içerir.

Hipro izole whey protein tozu, bir tür şeker olan laktozu içermez ve böylece de konsantre ve diğer whey protein ürünlerine göre kana çok daha hızlı karışır. Laktoz içermediği için şişkinlik de yapmaz. Hardline Hipro izole whey protein tozu kaslarda en çok tüketilen amino asit çeşitlerinden biri olan lösin miktarı bakımından çok zengindir. Bu da protein dengesinin korunmasına ve kas yapılanmasına yardımcı olur. İçeriğindeki ekstra BCAA amino asitleri dışında serbest formda glutamin ile desteklenmiş olan Hardline Hipro protein tozu antrenman sonrası yenilenmeye de yardımcı olmaktadır.

Hardline Hipro içeriğinde hiçbir dolgu ve kıvam artırıcı içermeyen ultra saf bir üründür. Çok düşük kalorili, sporcular ve kalori alımına dikkat eden herkesin kullanabileceği bir protein tozudur.


Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline Hipro Isowhey 1800 Gr Protein sentezi kas ve büyümesini desteklemek için BCAA ve Glutaminlerle beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline Hipro Isowhey 1800 Gr yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Laktoza karşı hassasiyeti olan kişilerin kullanımına uygundur. Soya lesitini içerir. Asasülfam potasyum içermektedir. Yapay tatlandırıcı ve renklendirici içermez. 16 yaşından küçüklerin, hamile ve emzirme dönemlerindeki kadınların kullanması tavsiye edilmez. Düzenli kullandığınız bir ilaç ya da sağlık probleminiz varsa Hardline Hipro Isowhey kullanmadan önce doktora danışınız. Dengeli ve çeşit içeren beslenmeye alternatif değildir. Kullanım talimatına uyunuz.

Hardline Hipro Isowhey 1800 Gr Satın Al

Hardline Hipro Isowhey 1800 Gr Kavi Gıda tarafından ithal hammaddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye-Kartal ve Acıbadem'de bulunan mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline Hipro Isowhey 1800 Gr ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler;

Antrenmandan Sonra: 1 Ölçek (Tercihen Su ile)
Kahvaltıdan Önce: 1 Ölçek (Tercihen Su ile)

Spor Yapılmayan Günler;

Gün İçerisinde: 1 Ölçek (Tercihen Su ile)

Servis = 1 Ölçek = 25 Gr

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> 1189mg Esan Essential Amino Acids.


> 4000mg BCAA içeriği


> 5000mg Glutamin ve Glutamin öncüleri


> Yüksek Kalite ve Performans.


>Sıfır-Karbpnhidrat-Şeker-Laktoz


> Aspartam tatlandırıcısı içermez

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler