Hardline Glutapure Powder 500 gr

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : HARD0029
Son Kullanma Tarihi: 07/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 439,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 439,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 13

Hardline Glutapure L-Glutamine 500 Gr Aromasız


Hardline Glutapure Powder 500 Gr servisinde 5000 mg %100 saf glutamin ihtiva eden toz ve aromasız formda kas gelişimi için üretilmiş amino asittir.

L-Glutamine vücut tarafından sentezlenen ve gıdalarda bulunan bir amino asittir. Vücudumuzun kas iskelet sistemimizin %60 dan fazlası, vücudumuzda dolaşan toplam amino asitlerin ise %20 sinden fazlasını oluşturur.

L-Glutamine in en önemli görevlerinden biriside bağışıklık siteminde bulunan hücreler için enerji kaynağı olmasıdır. Hardline L-Glutamine içerdiği saf L-Glutamine içeriği sayesinde bağışıklık sisteminin korunmasında yardımcı olabilir.

Hardline Glutapure 500 Gr Öne Çıkanlar

 • Yüksek saflıkta serbest formda L-Glutamine içeriğine sahiptir,
 • Glutapure ham madde kalitesi,
 • Uzun emilim,
 • Kas dokusundaki pozitif nitrojen dengesini sağlamak için idealdir,
 • 1 kutuda 100 servis,
 • Fiyat / Performans avantajı,
 • Fermente üründür,
 • Saf Aromasız,
 • 500 Gram.


  Hardline Glutamin Nasıl Kullanılır?

  Hardline Glutapure L-Glutamine klasik kullanım olarak spordan sonra 1 servis ve yatmadan önce 1 servis olarak tavsiye edilmektedir. Bunun haricinde yapılan spora, beslenmeye ve amaca göre değişmek üzere kahvaltı öncesi de 1 servis alınabilir.

  Hardline Glutapure L-Glutamine 500 Gr Fiyat
  Hardline Glutapure L-Glutamine 500 Gr Aromasız ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Hardline Glutapure L-Glutamine 500 Gr ürünümüze %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Hardline Nutrition markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili Bilgilere Hardline sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Hardline Nutrition Glutapure L-Glutamine 500 Gr kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde faydalanabilirsiniz.


 • Hardline Glutapure Powder 500 gr Besin Bilgisi
  Hardline Glutapure Powder 500 gr Özellikleri Nelerdir
  Hardline Glutapure Powder 500 gr Neleri İçermez
  Hardline Glutapure Powder 500 gr Nasıl Kullanılır