Hardline Glutapure Powder 300 gr

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : HARD0028
Son Kullanma Tarihi: 06/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 199,95 TL %7 215,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 199,95 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 999

Hardline Glutapure L-Glutamine 300 Gr Aromasiz

Hardline Glutapure Powder 300 Gr servisinde 5000 mg %100 saf glutamin ihtiva eden toz ve aromasız formda kas gelişimi için üretilmiş amino asittir.
L-Glutamine vücut tarafından sentezlenen ve gıdalarda bulunan bir amino asittir. Vücudumuzun kas iskelet sistemimizin %60 dan fazlası, vücudumuzda dolaşan toplam amino asitlerin ise %20 sinden fazlasını oluşturur.

Hardline Glutapure Ne İşe Yarar?

Hardline Glutapure 300 Gr yapılan egzersizlerde sonra boşalan glutamin depolarımızın dolmasına destek olarak kas yıkımının engellenmesinde aktif rol oynar. Dolayısıyla daha sert ve güçlü kaslarımızın olması noktasında da etkili olur. Dolan L-Glutamine depoları sayesinde özellikle spor sonrası oluşacak kas ağrılarını da minimize etmenizde faydası olacaktır.
L-Glutamine in en önemli görevlerinden biriside bağışıklık siteminde bulunan hücreler için enerji kaynağı olmasıdır. Hardline L-Glutamine içerdiği saf L-Glutamine içeriği sayesinde bağışıklık sisteminin korunmasında yardımcı olabilir.

Hardline Glutapure 300 Gr Öne Çıkanlar

- Yüksek saflıkta serbest formda L-Glutamine içeriğine sahiptir.
- Glutapure ham madde kalitesi,
- Uzun emilim,
- Kas dokusundaki pozitif nitrojen dengesini sağlamak için idealdir.
- 1 kutuda 60 servis,
- Fiyat / Performans avantajı,
- Fermente üründür.
Hardline Glutapure Kullanımı
Hardline Glutapure L-Glutamine klasik kullanım olarak spordan sonra 1 servis ve yatmadan önce 1 servis olarak tavsiye edilmektedir. Bunun haricinde yapılan spora, beslenmeye ve amaca göre değişmek üzere kahvaltı öncesi de 1 servis alınabilir.
Spor yapmayan ve bağışıklık sistemini güçlendirmek veya doktor tavsiyesi ile kullanımlar ise kişiye özel olarak belirlenmektedir.
L-Glutamine diğer supplement ürünleri ile birlikte de amaca göre değişik zaman ve dozajlar da kullanım şekli belirlenebilir.
Hardline Glutapure 300 Gr ve diğer L-Glutamine içeren ürünleri vücut geliştirme, boks, crossfit gibi dayanıklılık ve güç gerektiren sporları yapanlar kaslarını güçlendirmek için tercih etmektedirler. Ayrıca L-Glutamine GH desteklediği için büyüme ile ilgili spor yapanlar içinde güzel bir alternatif Supplement ürünüdür.

Hardline Glutapure Powder 300 Gr Hardline Glutapure Powder 300 Gr Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli

Çok Satanlar