Hardline Glutapure 120 Kapsül

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : HARD0027
Son Kullanma Tarihi: 10/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 185,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 185,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 999

Hardline Glutapure 120 Kapsül


Hardline Glutapure 120 Kapsül servisinde 1400 mg %100 saf glutamin ihtiva eden ve kapsül formda kas gelişimi için üretilmiş amino asittir.

Glutamin vücut tarafından sentezlenen ve gıdalarda bulunan bir amino asittir. Vücudumuzun kas iskelet sistemimizin %60 dan fazlası, vücudumuzda dolaşan toplam amino asitlerin ise %20 sinden fazlasını oluşturur.

Glutamin in en önemli görevlerinden biriside bağışıklık siteminde bulunan hücreler için enerji kaynağı olmasıdır. Hardline Glutamine içerdiği saf glutamin içeriği sayesinde bağışıklık sisteminin korunmasında yardımcı olabilir.

Hardline Glutapure 120 Kapsül ve diğer Glutamin içeren ürünleri vücut geliştirme, boks, crossfit gibi dayanıklılık ve güç gerektiren sporları yapanlar kaslarını güçlendirmek için tercih etmektedirler. Ayrıca Glutamin GH desteklediği için büyüme ile ilgili spor yapanlar içinde güzel bir alternatif Supplement ürünüdür.

Glutapure 120 Kapsül Öne Çıkanlar

 • Yüksek saflıkta serbest formda glutamin içeriğine sahiptir,
 • Glutapure ham madde kalitesi,
 • Uzun emilim,
 • Kas dokusundaki pozitif nitrojen dengesini sağlamak için idealdir,
 • Fermente üründür,
 • Kapsül Formda Üretilmiştir,
 • 120 Kapsül,
 • 60 Servis.


  Hardline Glutapure 120 Kapsül Kullanımı

  Hardline Glutapure 120 Kapsül klasik kullanım olarak spordan sonra 1 servis ve yatmadan önce 1 servis olarak tavsiye edilmektedir. Bunun haricinde yapılan spora, beslenmeye ve amaca göre değişmek üzere kahvaltı öncesi de 1 servis alınabilir.

  Hardline Glutapure 120 Kapsül Fiyat
  Hardline Glutapure 120 Kapsül ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Hardline Glutapure 120 Kapsül ürünümüze %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Hardline Nutrition markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili Bilgilere Hardline sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Hardline Nutrition Glutapure 120 Kapsül kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde faydalanabilirsiniz.


 • Besin Bilgisi
  Özellikler
  Neleri İçermez
  Kullanım Şekli