• Hardline Glutapure 500 Gr

Hardline Glutapure 500 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Hardline Nutrition
  • Ürün Kodu:     HARD0029
  • Son K. Tarihi: 04-2019
  • 109,00 TL
      Havale ile: 103,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

Hardline Glutapure %100 L-Glutamin Toz 500gr

Hardline Glutapure 500 Gr Servisinde 5 Gram farmasötik kalitede %100 glutamin içeren, yüksek saflıkta, üst kalite anabolik etkili aromasız formda üretilmiş ve satışa sunulmuş sporcu gıdası takviye ürünüdür. Glutamin vücut tarafından sentezlenen ve gıdalarda bulunan bir amino asittir. Vücudumuzun kas iskelet sistemimizin % 60 ından fazlası, vücudumuzda dolaşan toplam amimno asitlerin ise % 20 sinden fazlasını oluşturur. Bu nedenle yapılan antrenman ve egzersizlerde kaslarda ilk önce Glutamin depoları boşalır.

Ağır antrenman ve egzersizde boşalan Glutamin kaynakları nedeni ile kas yıkımı fazlalaşır, protein sentezi ise azalacağı için Glutamin takviyesi almak gerekebilir. Takviye olarak alınan Glutamin anabolik etkiyi artırmaya yardımcı olarak glutamin düzeylerini yükselterek pozitif azot dengesini sağlamaya yardımcı olur ve kas sentezini destekleyerek kas ağrısını azaltmaya ve kas dokusunu yeniden oluşturmaya yardımcı olur.

Glutamin in en önemli görevlerinden biriside bağışıklık siteminde bulunan hücreler için enerji kaynağı olmasıdır. Hardline Glutamine içerdiği saf glutamin içeriği sayesinde bağışıklık sisteminin korunmasına da yardımcı olabilir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline Glutapure 500 Gr Kas gelişimi ve iyileşmesini desteklemek için Protein tozu ve Bcaa larla beraber kullanılabilir. Ayrıca hacimsel büyümeyi desteklemek içinde karbonhidrat ve Kreatin lerle beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline Glutapure 500 Gr Siroz, ve karaciğere bağlı hastalıklarınız varsa glutamin kullanımı bu durumu daha kötüleştirebileceğinden bu durumlarda kullanmayınız. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Monosodyum glutamat'a (MSG) hassasiyetiniz varsa glutamin kullanmayınız. Sporcular için formüle edilmiş gıda takviyesidir. 16 yaşından küçüklerin doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Hardline Glutapure 500 Gr ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın tedavi, teşhis, ya da önlenmesi için kullanılmaz.

Hardline Glutapure 500 Gr Satın Al

Hardline Glutapure 500 Gr Kavi Gıda tarafından ithal hammaddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline Glutapure 500 Gr ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Kahvaltı Öncesi: 1 Servis
Antrenman Sonrası: 1 Servis
Yatmadan Önce: 1 Servis

Spor Yapılmayan Günler:

Kahvaltı Öncesi: 1 Servis
Yatmadan Önce: 1 Servis

Servis = 1 Ölçek: 5 Gram

Not: Aromasız olduğu için meyve suyu – soda veya kullanılan diğer takviye ürünlerle beraber karıştırılıp içilebilir.

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.> Servisinde 5 gr yüksek saflıkta Glutamin


> Hızlı emilim süresi


> Toz Formda ve Aromasızdır


> Kas dokusundaki pozitif nitrojen dengesini sağlamaya destek olur


> Kasları güçlendirir, yeterli amino asiti taşıyarak hacimsel gelişime yardımcı olur


> 100 Servis


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler