Hardline Glucosamine Msm 120 Tablet (HLGCM120)

5,00
Fiyat : ₺69,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 96
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    09.2021

  • Havale %5 İndirim

    65,55 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Hardline Glucosamine Msm 120 Tablet

Hardline Glucosamine Msm 120 Tablet Glukozamin ve Msm içeren, eklem sağlığı için formüle edilmiş gıda takviyesidir. Glukozamin, kıkırdak oluşturmak için çok önemlidir. Kıkırdak, vücudun çeşitli yerlerinde bulunan esnek, sert bir bağ dokusudur. Bu sağlam, kauçuk doku, eklemleri buluşturduğu uzun kemiklerin uçlarında dolgu olarak işlev görür. Yaşlandıkça kıkırdak daha az esnek hale gelebilir ve sürekli arıza yaşayabilir. Glukozaminin bu işlemi yavaşlatabileceğine dair bazı kanıtlar vardır.

Glukozamin köpekbalığı kıkırdak veya kondroitin sülfat gibi bileşenlerle birleştirilen bir takviyedir. Glukozamin takviyelerinin farklı biçimleri arasında glukozamin hidroklorür, glukozamin sülfat ve N-asetil-glukosamin bulunur. Glukozamin, proteoglikanlar ve kollajen üretimini uyarır ve aynı zamanda kıkırdak metabolizmasını normalleştirerek kıkırdak sağlığını geliştirmeye yardımcı olur.

Kıkırdak metabolizması üzerindeki güçlü etkisi nedeniyle, Glukozamin vücudun hasar görmüş veya aşınmış kıkırdağı onarmasına yardımcı olabilir. Başka bir deyişle, glukozamin vücudunuzun doğal onarım mekanizmalarını güçlendirir. Glukozamin, kıkırdak üretiminin uyarılmasının yanı sıra eklem rahatsızlıklarını ve acıyı da azaltır.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline Glucosamine Msm 120 Tablet eklem ağrılarını giderilmesi ve kireçlenmeyi önlemesine destek olmak için Chondroitin ile beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline Glucosamine Msm 120 Tablet İshal, kabızlık, bulantı, kusma veya mide ekşimesi oluşabilir. Bu etkilerden herhangi biri devam ederse kullanmayı bırakın. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanımı ile ilgili yeterli araştırma bulunmamaktadır. Bu dönemlerde kullanmayın. Kabuklu deniz ürünlerine allerjisi olan kişiler kullanmamalıdır. Antikoagulan ilaç kullananların doktor gözetiminde kullanmaları tavsiye edilmektedir. Hardline Glucosamine eklem sağlığını destekleyici gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için değildir.

Hardline Glucosamine Msm 120 Tablet Satın Al

Hardline Glucosamine Msm 120 Tablet Kavi Gıda tarafından ithal hammaddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline Glucosamine Msm 120 Tablet ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı
Klasik Kullanım Şekli

Kahvaltı Sonrası 1 Servis
Öglen Yemek Sonrası 1 Servis
Akşam Yemek Sonrası 1 ServisServis : 1 Kapsül


Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "Hardline Glucosamine Msm "?
> Eklem problemi olan yaşlı kişiler tarafından daha fazla tercih edilir


> Kalça veya omurga osteoartriti için destek ürün olarak kullanılabilir

> Eklem sakatlanmalarının önlenmesinde yardımcı olabilir

> Ağırlık antrenmanı yapan sporcuların eklem ağrılarının giderilmesinde yardımcı olabilir


> Serviste 2.200 mg MSM, 1.500 mg Glukozamin içermektedir


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir. .
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.