• Hardline Glucosamine Chondroitin Msm 120 Tablet

Hardline Glucosamine Chondroitin Msm 120 Tablet

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Hardline Nutrition
  • Ürün Kodu:     HARD0067
  • Son K. Tarihi: 10-2021
  • 109,00 TL
      Havale ile: 103,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

Hardline Glucosamine Chondroitin Msm 120 Tablet


Hardline Glucosamine Chondroitin Msm 120 Tablet Kondroitin, glukozamin ve MSM, alternatif tıpta osteoartirit , egzersizin neden olduğu kas hasarı ve diğer enflamatuar eklem hastalıklarının tedavisinde etkili bir yardımcı madde olarak kullanılan bir kombinasyondur.

Glukozamin, kıkırdağı (vücuttaki eklemler yakınında bulunan kemiklerde bulunan sert bağ dokusu) geliştirmeye ve yenilemesine yardımcı olduğuna inanan doğal bir maddedir ve daha iyi eklem hareketi ve esneklik için yağlanmış halde olması gerekir.

Kondroitin şeker zincirlerinden oluşan doğal olarak oluşan bir maddedir. Chondroitin'in vücutta sıvı ve esneklik sağlamasına yardımcı olduğu düşünülmektedir.

Metilsülfonilmetan (MSM) vücuttaki kasları ve tendonları destekleyen doğal olarak oluşan kükürt formudur.

Hangi Ürünlerle beraber kullanıma uygundur ?

Hardline Glucosamine Chondroitin Msm 120 Tablet Protein tozu ve karbonhidratlarla beraber kullanımında verimi artırmaya yardımcı olur.

Hardline Glucosamine Chondroitin Msm 120 Tablet Satın Al


Hardline Glucosamine Chondroitin Msm 120 Tablet Kavi Gıda tarafından ithal hammaddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye-Kartal ve Acıbadem'de bulunan mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline Glucosamine Chondroitin Msm 120 Tablet ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .

Olası Yan Etkileri Nelerdir ?

Hardline Glucosamine Chondroitin Msm 120 Tablet Bu ürünü kullanmadan önce, doktorunuza, eczacınıza, bitki uzmanına veya diğer sağlık uzmanına başvurun. Diyabet , hemofili gibi kanama veya kan pıhtılaşma bozukluğu , belirli ilaçlara karşı alerjiniz varsa, aşırı kiloluysanız veya düşük tuzluysanız kondroitin, glukozamin ve metilsülfonilmetan kullanamazsınız.

Eğer insülin kullanıyorsanız, kondroitin, glukozamin ve metilsülfonilmetan tıbbi tavsiye almadan almayınız ya da warfarin (Coumadin, Jantoven) gibi kan tinerleri kullanınız.

Kondroitin, glukozamin ve metilsülfonilmetan kullanırken, kitozanın alınmasını (genellikle kilo kaybı ürünü olarak satılmaktadır) önlemek. Chitosan, vücudunuzun kondroitini emmesi için daha zorlaşabilir.

Kullanım Şekli / Zamanı


Klasik Kullanım Şekli


Kahvaltı Sonrası 1 Servis
Öglen Yemek Sonrası 1 Servis
Akşam Yemek Sonrası 1 ServisServis : 1 Kapsül


Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> 500 Mg Glucosamine Hcl 


> 400 Mg Chondroitin Sulphate


> 300 Mg MSM (Methylsülfonolimetan) 


> Artrit biçimini osteoartrit tedavisine destek olur


> Kıkırdak bir eklemdeki kemikler arasında bir yastık görevi görür. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler