Hardline Glucosamine Chondroitin Msm 120 Tablet

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : HARD0067
Son Kullanma Tarihi: 10/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 349,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 349,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 7

Hardline Glucosamine Chondroitin Msm 120 Tablet


Hardline Glucosamine Chondroitin Msm 120 Tablet 1500 mg Glukozamin, 900 mg Kondroitin ve 1200 mg Msm içermektedir.

Glukozamin ve kondroitin vücudun kıkırdak dokusunda yer alan temel moleküllerdir.MSM (metilsülfonilmetan) kıkırdak ve eklemler elastiklik, esneklik sağlayan kolajen oluşumu için gerekli olan sülfür kaynağı olarak bilinmektedir.

Hardline Glukozamin ürünü diğer benzer ürünlere göre içeriğine MSM ekleyerek eklem ağrısını azaltmayı hedeflemiştir. Glukozamin ve Kondroitin eklemlerde bulunan kıkırdakları tedavi ederken MSM ile ağrıları kesmeyi hedeflemektedir.

Glucosamine Chondroitin Msm Öne Çıkanlar

 • Tablet formunda üretilmiştir,
 • Her serviste 1.500 mg Glukozamin,
 • 1200 mg MSM,
 • 900 mg Kondroitin içerir,
 • 120 Tablet,
 • 40 Servis.


  Glucosamine Chondroitin Msm Kullanım

  Hardline Nutrition Glucosamine Chondroitin Msm spor yapanlar ve yapmayanlar için ayrı kullanım şekilleri belirlenebilir. Ayrıca eklem durumuna göre de kullanım şekli değişebilir.

  Klasik olarak kullanım şekli ise günde 3 tablet kullanmak ve yemeklerle birlikte almaktır. Bu şekilde kullanıma başlayıp ürünü etkilerini gördükten sonra yeni bir değerlendirme yapıp kullanım zamanı ve dozajı ayarlanabilir.

  Hardline Glucosamine Chondroitin Msm Fiyat
  Hardline Glucosamine Chondroitin Msm 120 Tablet ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Hardline Glucosamine Chondroitin Msm ürünümüze %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Hardline Nutrition markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili Bilgilere Hardline sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Hardline Nutrition Glucosamine Chondroitin Msm kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde faydalanabilirsiniz.


 • Hardline Glucosamine Chondroitin Msm 120 Tablet Besin Bilgisi
  Hardline Glucosamine Chondroitin Msm 120 Tablet Özellikleri Nelerdir
  Hardline Glucosamine Chondroitin Msm 120 Tablet Neleri İçermez
  Hardline Glucosamine Chondroitin Msm 120 Tablet Nasıl Kullanılır