Hardline Form ve Diyet Kombinasyonu 3 Şeftali

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : HARD1015
Son Kullanma Tarihi: 12/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 329,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 329,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 99

Form ve Diyet Kombinasyonu 3 Nedir?


Form ve Diyet Kombinasyonu 3 Hardline L-Karnitin Matrix 3000 Mg 20 Ampül ve Hardline Burner 120 Tablet den oluşan Form ve Diyet dönemini desteklemek isteyen kullanıcılar için hazırlanmış ürünlerden oluşan fiyat ve performans avantajı sağlayan kombinasyondur.

Form ve Diyet Kombinasyonu 3 Ürünleri Nelerdir?

Hardline L-Karnitin Matrix 3000 Mg 20 Ampül, Hardline kalite standartlarına uygun ham maddelerle sıvı formda l karnitin, taurin, beta alanin ana etken maddelerinden aromalı olarak formüle edilmiş kompleks bir üründür.
L-Karnitin Matrix formülü kafein, B3 ve B6 vitaminleriyle desteklenmiştir. L Carnitine, insan vücudunda depolanmış olan yağ dokusunun egzersiz sırasında enerji olarak kullanılmasına katkıda bulunabilir.

Hardline Burner 120 Tablet, Hardline kalite standartlarına uygun ithal ham maddelerle guarana, yeşil çay ve garsinya kamboçya bitkisel kaynaklı karşımına ilave, karnitin, taurin ve krom pikolinat içeriklerinden formüle edilip satışa sunulmuş üründür.
Hardline Burner’ın servisi 500mg Garsinya Kamboçya, 400mg Guarana, 280mg Yeşil Çay özleri ile 100mg Taurin, 20mg L-Karnitin, 2mg B6 Vitamini ve 150mcg Krom Pikolinat içeren bitki özleri ile vitamin ve minerallerden oluşmaktadır.

Hardline Kombinasyon Aroma Seçimi Nasıl Yapılır?

Form ve Diyet Kombinasyonu 3 yi oluşturan ürünlerden Hardline L-Karnitin Matrix 3000 Mg 20 Ampül 2 aromadan oluşmaktadır.
Aroma olarak Limon ve Şeftali seçenekleri mevcuttur. Kombinasyon siparişi verirken aroma seçeneğini belirtmeniz gerekmektedir.

Hardline Kalite Standartları Nelerdir?

Form ve Diyet Kombinasyonu 3 ithal ham maddelerle Helal Gıda sertifikasına sahip olarak GMP (Good Manufacturing Practise "İyi Üretim Uygulamaları") ve HACCP (Hazard Analysis And Critical Control Points "Tehlike Analizi Ve Kritik Kontrol Noktaları") içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi ve Helal Gıda Kritelerine uygun olarak Hardline Nutrition’un kendi tesislerinde üretilmektedir.

Form ve Diyet Kombinasyonu 3 Satın Al

Protein34'de satılan tüm Hardline ürünleri güncel üretim ve/veya ithal serisindeki ürünlerden oluşmakta ve sadece üreticiden ve/veya distribütör firmadan temin edilmektedir. Tüm ürünler saklama koşullarına uygun şekilde kendi tesislerimizde depolanmakta ve kutu güvenlik bantları kargoya verilmeden önce kontrol edilmektedir.
Satışa sunulan ürünlerimiz %100 orijinal ve üretici/distribütör firma tarafından güvence altındadır.

Form ve Diyet Kombinasyonu 3 ve diğer Hardline Nutrition ürünlerinin özellikleri ve kullanım şekli hakkında daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için 0216 540 05 45 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli