Hardline Form Kombinasyonu 5

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : HRDFRM001
Son Kullanma Tarihi: 12/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 359,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 359,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 8

Hardline Form 5 Kombinasyonu Nedir?


Hardline Form 5 Kombinasyonu Hardline BCAA 4:1:1 Atb6 120 Tablet, Hardline L-Karnitin Sıvı 1000 ML 1000mg ve Hardline Burner 120 Tablet den oluşan Form ve Diyet dönemini desteklemek isteyen kullanıcılar için hazırlanmış ürünlerden oluşan fiyat ve performans avantajı sağlayan kombinasyondur.

Hardline Form 5 Kombinasyonu Ürünleri Nelerdir?

Hardline BCAA 4:1:1 Atb6, Hardline kalite standartlarına uygun ithal ham maddelerle Lösin, izolösin ve valin etken maddelerine sahip esansiyel amino asitlere ilave olarak arjinin ve taurin ile desteklenmiş bir formülle dizayn edilip, tablet formda üretilip satışa sunulmaktadır.
Kompleks yapısı ile BCAA'nın dışında farklı amino asitlerle desteklenen Hardline BCAA 4:1:1 ATB6 sporcuların günlük BCAA ve amino asit ihtiyacını karşılamaya da yardımcı olabilir.

Hardline L-Karnitin Sıvı 1000 ML, Hardline kalite standartlarına uygun ham maddelerle sivi formda aromalı olarak dizayn edilmiş, kardiyo tipi egzersizler öncesinde kullanıma uygun olan bir L-Karnitin ürünüdür.
Hardline L Carnitine sıvı formu sayesinde emilim süresi kısalan ve ek olarak birçok enerji içeceğinin içerisinde bulunan önemli bir amino asit olan Kafein içermektedir.

Hardline Burner 120 Tablet, Hardline kalite standartlarına uygun ithal ham maddelerle guarana, yeşil çay ve garsinya kamboçya bitkisel kaynaklı karşımına ilave, karnitin, taurin ve krom pikolinat içeriklerinden formüle edilip satışa sunulmuş üründür.
Hardline Burner’ın servisi 500mg Garsinya Kamboçya, 400mg Guarana, 280mg Yeşil Çay özleri ile 100mg Taurin, 20mg L-Karnitin, 2mg B6 Vitamini ve 150mcg Krom Pikolinat içeren bitki özleri ile vitamin ve minerallerden oluşmaktadır.

Hardline Kalite Standartları Nelerdir?

Hardline Form 5 Kombinasyonu ithal ham maddelerle Helal Gıda sertifikasına sahip olarak GMP (Good Manufacturing Practise "İyi Üretim Uygulamaları") ve HACCP (Hazard Analysis And Critical Control Points "Tehlike Analizi Ve Kritik Kontrol Noktaları") içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi ve Helal Gıda Kritelerine uygun olarak Hardline Nutrition’un kendi tesislerinde üretilmektedir.

Hardline Form 5 Kombinasyonu Satın Al

Protein34'de satılan tüm Hardline ürünleri güncel üretim ve/veya ithal serisindeki ürünlerden oluşmakta ve sadece üreticiden ve/veya distribütör firmadan temin edilmektedir. Tüm ürünler saklama koşullarına uygun şekilde kendi tesislerimizde depolanmakta ve kutu güvenlik bantları kargoya verilmeden önce kontrol edilmektedir.
Satışa sunulan ürünlerimiz %100 orijinal ve üretici/distribütör firma tarafından güvence altındadır.

Hardline Form 5 Kombinasyonu ve diğer Hardline Nutrition ürünlerinin özellikleri ve kullanım şekli hakkında daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için 0216 540 05 45 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli