Hardline Creapure 500 Gr

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : HARD0025
Son Kullanma Tarihi: 09/2024

Hardline Creapure Kreatin 500 Gr


Hardline Creapure Kreatin Alman üretici ALZCHEM firmasının üretmiş olduğu Creapure ham maddesinden %100 saf Mikronize Kreatin monohidrat olarak üretilmiştir.

Kreatin'in başka bir etkisi, vücutta protein sentezini artırmaya destek olmasıdır. Dolayısıyla, Kreatin kas kütlesi artışı açısından çok ciddi bir sporcu gıdası olarak bilinmektedir. Kreatin sadece bir sporcu gıdası olmamakla beraber aynı zamanda spor yapmayan insanlar içinde son derece gerekli bir amino asittir.

Creapure Powder Öne Çıkanlar

 • %100 Saf mikronize kreatin monohidrat içerir,
 • Servisinde 5000 mg kreati,
 • Protein sentezine,
 • Artan ATP sentezine yardımcı olur,
 • Vegan beslenmeye uygundur,
 • 500 Gram,
 • 100 Servis.


  Creapure Kullanımı Nasıldır?

  Hardline Creapure Kreatin genellikle spor öncesi 1 servis olarak tavsiye edilmektedir. Fakat spor esnasında yıkıma uğrayan kasların toparlanması için spor sonrası da kullanılabilir. Spor yapılmayan günlerde ise sabah kahvaltı sonrası 1 servis alınabilir.

  Hardline Creapure Kreatin 500 Gr Fiyat
  Hardline Creapure Kreatin 500 Gr ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Hardline Creapure Kreatin 500 Gr ürünümüze %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Hardline Nutrition markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili Bilgilere Hardline sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Hardline Nutrition Creapure Kreatin 500 Gr kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde faydalanabilirsiniz.


 • Besin Bilgisi
  Özellikler
  Neleri İçermez
  Kullanım Şekli