Hardline CreaPure 120 Kapsül

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : HARD0024
Son Kullanma Tarihi: 10/2024

Hardline Creapure 120 Kapsül


Hardline Creapure 120 Kapsül Alman üretici ALZCHEM firmasının patent sahibi olduğu Creapure ham maddesi kullanılarak kapsül formda üretilmiş amino asittir.

Kreatin'in başka bir etkisi, vücutta protein sentezini artırmaya destek olmasıdır. Dolayısıyla, Kreatin kas kütlesi artışı açısından çok ciddi bir sporcu gıdası olarak bilinmektedir. Kreatin sadece bir sporcu gıdası olmamakla beraber aynı zamanda spor yapmayan insanlar içinde son derece gerekli bir amino asittir.

Creapure Öne Çıkanlar

 • Servisinde 1300 Mg Kreatine Monohidrat,
 • Enerji kaynağı olan ATP üretimini destekler,
 • Spor esnasında performansı iyileştirir,
 • Kas hacminin gelişmesinde yardımcı olur,
 • Kapsül formda ve kolay kullanım,
 • 120 Kapsül,
 • 60 Servis.


  Hardline Creapure Kullanımı

  Hardline Creapure Kreatin genellikle spor öncesi 1 servis olarak tavsiye edilmektedir. Fakat spor esnasında yıkıma uğrayan kasların toparlanması için spor sonrası da kullanılabilir. Spor yapılmayan günlerde ise sabah kahvaltı sonrası 1 servis alınabilir.

  Hardline Creapure 120 Kapsül Fiyat
  Hardline Creapure 120 Kapsül ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Hardline Creapure 120 Kapsül ürünümüze %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Hardline Nutrition markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili Bilgilere Hardline sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Hardline Nutrition Creapure 120 Kapsül kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde faydalanabilirsiniz.


 • Besin Bilgisi
  Özellikler
  Neleri İçermez
  Kullanım Şekli