• Hardline Creapure 120 Kapsül

Hardline Creapure 120 Kapsül

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Hardline Nutrition
  • Ürün Kodu:     HARD0024
  • Son K. Tarihi: 02-2021
  • 69,00 TL
      Havale ile: 65,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1

Hardline Creapure 120 Kapsül

Hardline Creapure 120 Kapsül servis başına 1300 mg %100 saf mikronize kreatin monohidrat içeren kapsül formda dizayn edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. Kreatine Monohidrat Adenosin trifosfat şeklinde enerji üretimine destek olarak sporcular arasında patlayıcı güç olarak adlandırılan etkiyi sağlamaya destek olur.

Kreatin kas oluşumu için gerekli olan protein sentezine de destek olarak kas iyileşmesine ve gelişimine de katkıda bulununabilir. Kreatin antrenman öncesi ürünler olarak adlandırılan Pre Workout ürünlerinde formülasyonunda da bulunur.

Vücudumuzda bulunan creatine depoları yoğun antrenman veya egzersizlerde çok kısa sürede boşalır ve yorğunluk ve güçsüzlük meydana gelir. Bu nedenlede özellikle ağır antrenman ve egzersiz yapan sporcular creatine takviyesi sayesinde daha rahat bir antrenman yapmalarına destek olur.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline Creapure 120 Kapsül Karbonhidrat ve Glutamin lerle beraber kullanımında hacimsel büyümeyi destekler. Antrenman öncesi Pre Workout ürünlerle beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline Creapure 120 Kapsül yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 17 yaş altındaki çocukların doktor gözetiminde kullanmaları tavsiye edilir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Diyabet hastalarının kreatin kullanımı tavsiye edilmez. Böbreğe bağlı rahatsızlık geçiren kişilerin kullanılması tavsiye edilmez. Cyclosporine içerikli ilaçlarla birlikte kullanmayınız. Önerilen dozun üzerine çıkmayınız. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, önlem ya da tedavisinde kullanılmaz.

Hardline Creapure 120 Kapsül Satın Al

Hardline Creapure 120 Kapsül Kavi Gıda tarafından ithal hammaddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız Hardline Creapure 120 Kapsül ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Antrenmandan Önce: 1 Servis
Antrenmandan Sonra: 1 Servis


Spor Yapılmayan Günler:

Kahvaltı Sonrası: 1 Servis

Servis = 2 Kapsül

Servis: 4 Kapsül Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.> Servisinde 1300 Mg Kreatine Monohidrat.


> Enerji kaynağı olan ATP üretimini destekler.


> Spor esnasında performansı iyileştirir.


> Kas hacminin gelişmesinde yardımcı olur.


> Kapsül formda ve kolay kullanım.
Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler