Hardline CLA One (2400 Mg CLA) 100 Jel Kapsül (HLCLAO)

5,00
Fiyat : ₺99,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 97
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    09.2020

  • Havale %5 İndirim

    94,05 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Hardline CLA One (2400 Mg CLA) 100 Jel Kapsül

Hardline CLA One (2400 Mg CLA) 100 Jel Kapsülyağın vücutta depolanmasını engellemeye yardımcı olması, yağsız bir vücuda sahip olabilmek,antrenman performansını geliştirebilmek ve aynı zamanda bağışıklık sisteminizi çok daha kuvvetli bir hale getirebilmek için formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için kullandığı kolaylığı açıklayabilir. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu bildirildi. Et ve sütten CLA alabilirken, vücut kompozisyonunuzda gözle görülür bir etki elde etmek için yemek yemeniz gereken miktar diyette anlamsız bir etki yaratacaktır.

"Journal of Nutrition" da yayınlanan 2000 yılındaki bir çalışmada CLA takviyesi, tüm çalışma katılımcılarının vücut yağ seviyelerini azalttığı gösterildi. Bazı vakalarda, "Lipidler" te yayınlanan 2009 tarihli bir araştırmaya göre, CLA takviyesi tümör büyüme oranını azalttığı gösterilmiştir.

CLA, "KonjugeLinoleik Asit" Conjugated Linoleic Acid'in tam olarak ne olduğunu açıklayalım Linoleik asit en çok görülen Omega-6 yağ asidi olup, bitkisel yağlarda büyük miktarda bulunur ancak aynı zamanda diğer gıdalardaki az miktarda bulunur.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline CLA One (2400 Mg CLA) 100 Jel Kapsül Yağ yakımını hızlandırmak ve desteklemek için L-Karnitinlerle beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline CLA One (2400 Mg CLA) 100 Jel Kapsül 16 yaşından küçük, hamile ve emzirme dönemlerindeki kişilerin sadece doktor gözetiminde kullanmaları tavsiye edilmektedir. Konjuge linoleik asit (CLA) kullanımı kan pıhtılaşmasını yavaşlatabilir. Kanama bozukluğu olan insanlarda morarma ve kanama riskini arttırabileceğinden bu kişilerde kullanımı tavsiye edilmez. Konjuge linoleik asit kullanımının şeker hastalığını kötüleştirebileceği düşünülmektedir. Bu durumlarda kullanımı tavsiye edilmez. Kilo kontrolü sağlamak için üretilmiş gıda takviyesidir. İlaç değildir, tedavi, ya da teşhis amaçlı kullanılmaz.

Hardline CLA One (2400 Mg CLA) 100 Jel Kapsül Satın Al

Hardline CLA One (2400 Mg CLA) 100 Jel Kapsül Kavi Gıda tarafından ithal ham maddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdanda toptan ve perakende olarak satış yapmaktayızHardline CLA One (2400 Mg CLA) 100 Jel Kapsülve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı
Klasik Kullanım Şekli:
Yemeklerden Önce: 1 Kapsül (Günde 3 Adet)

Servis = 3 Adet

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "Hardline CLA One"?
> Aspir yağından elde edilen yüksek saflıkta CLA içermektedir..

> Yağ dokularının enerjiye dönüşümü ile enerji seviyesini arttırır.

> Yağsız kas kütlesi kazanımını destekler.

> Sığır Jelatininden yapılmıştır.


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.