• Hardline CLA One 100 Jel Kapsül

Hardline CLA One 100 Jel Kapsül

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Hardline Nutrition
  • Ürün Kodu:     HARD0023
  • Son K. Tarihi: 09-2020
  • 99,00 TL
      Havale ile: 94,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1

Hardline CLA One (2400 Mg CLA) 100 Jel Kapsül

Hardline CLA One (2400 Mg CLA) 100 Jel Kapsülyağın vücutta depolanmasını engellemeye yardımcı olması, yağsız bir vücuda sahip olabilmek,antrenman performansını geliştirebilmek ve aynı zamanda bağışıklık sisteminizi çok daha kuvvetli bir hale getirebilmek için formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için kullandığı kolaylığı açıklayabilir. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu bildirildi. Et ve sütten CLA alabilirken, vücut kompozisyonunuzda gözle görülür bir etki elde etmek için yemek yemeniz gereken miktar diyette anlamsız bir etki yaratacaktır.

"Journal of Nutrition" da yayınlanan 2000 yılındaki bir çalışmada CLA takviyesi, tüm çalışma katılımcılarının vücut yağ seviyelerini azalttığı gösterildi. Bazı vakalarda, "Lipidler" te yayınlanan 2009 tarihli bir araştırmaya göre, CLA takviyesi tümör büyüme oranını azalttığı gösterilmiştir.

CLA, "KonjugeLinoleik Asit" Conjugated Linoleic Acid'in tam olarak ne olduğunu açıklayalım Linoleik asit en çok görülen Omega-6 yağ asidi olup, bitkisel yağlarda büyük miktarda bulunur ancak aynı zamanda diğer gıdalardaki az miktarda bulunur.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline CLA One (2400 Mg CLA) 100 Jel Kapsül Yağ yakımını hızlandırmak ve desteklemek için L-Karnitinlerle beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline CLA One (2400 Mg CLA) 100 Jel Kapsül 16 yaşından küçük, hamile ve emzirme dönemlerindeki kişilerin sadece doktor gözetiminde kullanmaları tavsiye edilmektedir. Konjuge linoleik asit (CLA) kullanımı kan pıhtılaşmasını yavaşlatabilir. Kanama bozukluğu olan insanlarda morarma ve kanama riskini arttırabileceğinden bu kişilerde kullanımı tavsiye edilmez. Konjuge linoleik asit kullanımının şeker hastalığını kötüleştirebileceği düşünülmektedir. Bu durumlarda kullanımı tavsiye edilmez. Kilo kontrolü sağlamak için üretilmiş gıda takviyesidir. İlaç değildir, tedavi, ya da teşhis amaçlı kullanılmaz.

Hardline CLA One (2400 Mg CLA) 100 Jel Kapsül Satın Al

Hardline CLA One (2400 Mg CLA) 100 Jel Kapsül Kavi Gıda tarafından ithal ham maddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdanda toptan ve perakende olarak satış yapmaktayızHardline CLA One (2400 Mg CLA) 100 Jel Kapsülve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Klasik Kullanım Şekli:

Yemeklerden Önce: 1 Kapsül (Günde 3 Adet)

Servis = 3 Adet

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> Aspir yağından elde edilen yüksek saflıkta CLA içermektedir..


> Yağ dokularının enerjiye dönüşümü ile enerji seviyesini arttırır.


> Yağsız kas kütlesi kazanımını destekler.


> Sığır Jelatininden yapılmıştır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels
İndirim
17%

MythPower CLA 1250 Mg 99 Soft..

119,00 TL 99,00 TL