Hardline Casein Matrix 1800 Gr (Çikolata) (HLC3M180)

5,00
Fiyat : ₺239,76(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 0
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    02.2019

  • Havale %5 İndirim

    227,05 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Hardline Casein Matrix 1800 Gr

Hardline Casein Matrix 1800 Gr Ultra saf, Soğuk işlenmiş, mikro filtrelenmiş kazein miselleri kullanılarak laktoz ve yağın alınmasıyla yüksek teknoloji kullanılarak filtreleme işlemi yapılarak dizayn edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. Formülünde diğer kazein proteinlerine göre servisinde 25,3 Gram ile en yüksek oran kullanılarak formüle edilmiştir.

Kazein yavaş salınımlı bir protein çeşidi olup genellikle gece proteini olarak bilinir. Fakat öğün aralarında yada uzun süreli aç kalınacak durumlarda da ihtiyaç halinde eksik kalan protein miktarının bir kısmını karşılamada yardımcı olabilir. Casein Matrix, zengin protein içeriği ve içindeki serbest formda amino asit çeşitleri ile günlük protein ihtiyacınızın bir kısmının karşılanmasında ve yağsız kas kütlesi gelişimine destek olması içinde kullanılabilir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline Casein Matrix 1800 Gr uzun süre Protein alınamayacağı dönemlerde Protein sentezine destek olmak için BCAA ve Glutaminlerle , kas gelişimine destek olması içinde amino asitlerle beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline Casein Matrix 1800 Gr Laktoza karşı hassasiyeti bulunan kişilerin kullanması önerilmez. Özellikle akşam kullanımlarında şişkinlik ve hazımsızlık yapabilir. Dengeli ve zengin bir diyetle birlikte kullanılmalıdır. Tek başına tüm makro besin ihtiyaçlarını karşılamaz. 16 yaşından küçüklerin doktor gözetiminde kullanılması tavsiye edilir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanımı tavsiye edilmez. Protein ağırlıklı gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

Hardline Casein Matrix 1800 Gr Satın Al

Hardline Casein Matrix 1800 Gr Kavi Gıda tarafından ithal hammaddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline Casein Matrix 1800 Gr ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler:
Yatmadan Önce: 1 Servis
Spordan Sonra: 1 Servis

Spor Yapılmayan Günler;
Öğün Arası: 1 Servis
Yatmadan Önce: 1 Servis

Servis = 1.5 Ölçek : 33 Gram

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Neden "Casein Matrix"?
> İyon değişim İzole Whey ve Konsantre Whey protein içeriği.


> Peynir altı suyu Protein İzolatı (TEFE) Ana Bileşeni.

> Whey Proteini İzolatları ve Ultra Filtrelenmiş Peyniraltı suyu Protein Konsantresi'ndenPeyniraltı suyu Protein Mikro Fraksiyonları.

> Her Serviste 4 Gramdan fazla Glutamin ve Glutamik Asit.


> Her Serviste Doğal Olarak Oluşan Dallı Zincir Amino Asitleri (BCAAs) Leucine, Isoleucineve Valine 5 Gramdan Fazla.


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.
{{ 'UrunDetay_Etiketler' | translate }}
Hardline Casein Matrix 1800 Gr, Casein Matrix 1800 Gr, Matrix 1800 Gr, kazein, 1800, protein, kazein protein , casein protein, hardline casein, hardline kazein , hardline matrix, matrix, matrix casein, Hardline, Hardline Casein, Hardline Casein Matrix, Hardline Casein Matrix 1800, Hardline Casein Matrix 1800 Gr Çikolata, Hardline Casein Matrix 1800 Çikolata, Hardline Casein Matrix Gr, Hardline Casein Matrix Gr Çikolata, Hardline Casein Matrix Çikolata, Hardline Casein 1800, Hardline Casein 1800 Gr, Hardline Casein 1800 Gr Çikolata, Hardline Casein 1800 Çikolata, Hardline Casein Gr, Hardline Casein Gr Çikolata, Hardline Casein Çikolata, Hardline Matrix, Hardline Matrix 1800, Hardline Matrix 1800 Gr, Hardline Matrix 1800 Gr Çikolata, Hardline Matrix 1800 Çikolata, Hardline Matrix Gr, Hardline Matrix Gr Çikolata, Hardline Matrix Çikolata, Hardline 1800, Hardline 1800 Gr, Hardline 1800 Gr Çikolata, Hardline 1800 Çikolata, Hardline Gr, Hardline Gr Çikolata, Hardline Çikolata, Casein, Casein Matrix, Casein Matrix 1800, Casein Matrix 1800 Gr Çikolata, Casein Matrix 1800 Çikolata, Casein Matrix Gr, Casein Matrix Gr Çikolata, Casein Matrix Çikolata, Casein 1800, Casein 1800 Gr, Casein 1800 Gr Çikolata, Casein 1800 Çikolata, Casein Gr, Casein Gr Çikolata, Casein Çikolata, Matrix, Matrix 1800, Matrix 1800 Gr Çikolata, Matrix 1800 Çikolata, Matrix Gr, Matrix Gr Çikolata, Matrix Çikolata, 1800 Gr, 1800 Gr Çikolata, 1800 Çikolata, Gr, Gr Çikolata, Çikolata,