• Hardline Carnipure 500 Mg

Hardline Carnipure 500 Mg

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Hardline Nutrition
  • Ürün Kodu:     HARD0021
  • Son K. Tarihi: 05-2019
  • 109,00 TL
      Havale ile: 103,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

Hardline Carnipure 500mg 100 Kapsül

Hardline Carnipure 500mg 100 Kapsül formda dizayn edilmiş %100 saf ve doğal L-karnitin üretilmiş (Carnıpure) yağ yakımını desteklemek için formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. Hardline Carnipure kapsül formu ile son derece kolay bir kullanıma sahip olmasının yanısıra antrenman performansınızı yükselterek daha fazla yağ yakmanıza destek olup bu sayede yağsız kas kütlesi artışınıza destek olacak şekilde formüle edilmiştir.

Doğal olarak oluşan kimyasal bileşik olan karnitin veya L-karnitin teknik olarak bir amino asit değildir. Aslında, esas amino asit lizin ve metionin'den yapılmış bir dipeptiddir . Bu nedenle, şartlı olarak gerekli bir amino asit olarak sınıflandırılır. Karnitin hayvan ve bitki hücrelerinin enerji metabolizması için önemli bir rol oynar, beyin hücrelerinin enerji arzını geliştirir ve doğada fiziksel ya da zihinsel olarak stres seviyelerini düşürmeye yardımcı olur. Karnitin hayvan ve bitki hücreleri arasındaki enerji alışverişinde önemli rol oynar, beyindeki hücrelere enerji arzını geliştirir ve daha yüksek bir stres direncine yol açar. Aynı zamanda, fiziksel veya zihinsel olarak, stres ve suşlarla baş etmek daha kolaydır.

Düzenli spor faaliyetleriyle bağlantılı olarak, karnitin daha yüksek bir yağ yakma oranına neden olabilir . Karnitin, vücuttaki amino asidi oksitleyerek yorulmadan fiziksel aktiviteyi sonlandırabildiği için, spor yapmanın daha eğlenceli olabilmesi, kilo vermek isteyenler için faydalı olabilir. Karnitin miktarı, yağların taşınabileceği hızı kontrol eder. Erkekler ve kadınlardaki talep farklıdır, çünkü erkekler doğal olarak kırmızı kan hücrelerinde kadınlardan daha çok karnitin içerirler. Araştırmalar obezitenin karnitin eksikliğine neden olduğunu gösterdi. Bu vakalarda, karnitin ile destekleme yararlı görünmektedir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline Carnipure 500mg 100 Kapsül Yağ yakımını hızlandırmak ve desteklemek için CLA ile beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline Carnipure 500mg 100 Kapsül 16 yaşından küçüklerin kullanması tavsiye edilmez. Hamilelik ve emzirme dönemlerindeki kullanımı ile yeterli çalışma bulunmamaktadır. Bu dönemlerde kullanımı tavsiye edilmez. L-karnitin kullanımının daha önceden siroz geçirmiş kişilerde sirozun tekrarlamasına sebep olduğu düşünülmektedir. Siroz hastalığı geçiren kişilerin bu takviyeyi kullanması tavsiye edilmez. Hassas kişilerde ilk kullanımlarda ishal durumu görülebilir. Yağ yakmayı tetikleyici gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için değildir. Çocukların ulaşamayacağı nemsiz ortamda saklanmalıdır.

Hardline Carnipure 500mg 100 Kapsül Satın Al

Hardline Carnipure 500mg 100 Kapsül Kavi Gıda tarafından ithal ham maddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline Carnipure 500mg 100 Kapsül ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Antrenmandan 30dk Önce: 4 Kapsül


Spor Yapılmayan Günler:

Kahvaltıdan Sonra: 2 Kapsül
Öğle Yemek Sonrası: 2 Kapsül

Servis = 4 Kapsül

Servis: 4 Kapsül Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.> Yağ yakımını tetikleyerek kilo vermenizi destekler.


> Carnipure L-Karnitin L-Tartrat kullanılmıştır.


> Definasyon dönemleri için kullanımı uygundur.


> Domuz jelatini içermez.


> Kapsüller yenilebilir sığır jelatininden elde edilmiştir.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler