Hardline Carbopure 4000 Gr (%100 Saf) (HLCR4000)

5,00
Fiyat : ₺179,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 120
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    10.2020

  • Havale %5 İndirim

    170,05 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Hardline Carbopure 4000 Gr

Hardline Carbopure 4000 Gr Enerji kazanımı, dayanıklılığı artırmak ve performans artışını desteklemek için Mısırdan elde edilen glikoz polimerlerinden formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Carbopure tatlandırıcı ve aroma gibi herhangi bir katkı maddesi içermeyen % 100 saflıkta toz formda antrenman esnasındaki enerji artışını destekleyen antrenman sonrası glikojen depolarının dolmasına destek olan gıda takviyesidir.

Vücudumuzda enerji kaynağı olarak kullanılan glikoz denilen bir madde oluşturmak için karbonhidratlar kullanılır. Glikoz hem enerji için kullanılabilir ancak bazı durumlarda daha sonraki kullanım için yağ olarak depolanabileceği için kullanılan karbonhidratlar çok önemlidir. Bu nedenle de basit değil de kompleks karbonhidratların kullanılması gerekmektedir. Çünkü kompleks karbonhidratlar yağ olarak depolanmaz ve uzun süreli enerji kaynağı olarak kullanıma uygundur. Yeterli miktarda karbonhidrat alınmadığı zamanlarda ise vücut yağları ve proteinleri enerji kaynağı olarak kullanmaya başlar buda yorgunluk ve mide bulantısına sebebiyet verebilir.

Carbopure antrenman öncesi kullanımda enerji kaynağı olarak antrenman sonrası kullanımda ise boşalan Glikojen depolarının doldurulmasında aktif olarak görev yapar.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline Carbopure 4000 Gr Hacimsel büyüme ve kilo alımı için Balık Yağı ve Kreatin le beraber kullanılırsa amaca ulaşmaya destek olur. Ayrıca Whey protein ve Bcaalarla beraberde kombin edilerek kullanıma uygundur..

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline Carbopure 4000 Gr Mısır nişastasından elde edilmiş maltodekstrin içerir. Diyabet hastalarının doktor kontrolünde kullanması tavsiye edilmektedir. Nemsiz ve serin ortamda muhafaza edilmelidir. Hardline Carbopure 4000 gr gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi ya da önlenmesi için uygun değildir.

Hardline Carbopure 4000 Gr Satın Al

Hardline Carbopure 4000 Gr Kavi Gıda tarafından ithal ham maddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda'nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline Carbopure 4000 Gr ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı


Klasik Kullanım Şekli:
Antrenmandan 30 Dakika Önce 1 Servis
Antrenmandan Sonra 1 Servis

Servis: 2 Ölçek 46 Gram

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "Hardline Carbopure"?
> Uzun süreli enerji kazanmaya,

> Performans artışına,

> Dayanıklılık kazanmaya,

> Glikojen depolanmasına yardımcı olur.

> Yüksek saflıkta karbonhidrat içerir.

> Düşük şeker ve yağ oranı.


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.