• Hardline Carbopure 4000 Gr

Hardline Carbopure 4000 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Hardline Nutrition
  • Ürün Kodu:     HARD0020
  • Son K. Tarihi: 10-2020
  • 179,00 TL
      Havale ile: 170,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

Hardline Carbopure 4000 Gr

Hardline Carbopure 4000 Gr Enerji kazanımı, dayanıklılığı artırmak ve performans artışını desteklemek için Mısırdan elde edilen glikoz polimerlerinden formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Carbopure tatlandırıcı ve aroma gibi herhangi bir katkı maddesi içermeyen % 100 saflıkta toz formda antrenman esnasındaki enerji artışını destekleyen antrenman sonrası glikojen depolarının dolmasına destek olan gıda takviyesidir.

Vücudumuzda enerji kaynağı olarak kullanılan glikoz denilen bir madde oluşturmak için karbonhidratlar kullanılır. Glikoz hem enerji için kullanılabilir ancak bazı durumlarda daha sonraki kullanım için yağ olarak depolanabileceği için kullanılan karbonhidratlar çok önemlidir. Bu nedenle de basit değil de kompleks karbonhidratların kullanılması gerekmektedir. Çünkü kompleks karbonhidratlar yağ olarak depolanmaz ve uzun süreli enerji kaynağı olarak kullanıma uygundur. Yeterli miktarda karbonhidrat alınmadığı zamanlarda ise vücut yağları ve proteinleri enerji kaynağı olarak kullanmaya başlar buda yorgunluk ve mide bulantısına sebebiyet verebilir.

Carbopure antrenman öncesi kullanımda enerji kaynağı olarak antrenman sonrası kullanımda ise boşalan Glikojen depolarının doldurulmasında aktif olarak görev yapar.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline Carbopure 4000 Gr Hacimsel büyüme ve kilo alımı için Balık Yağı ve Kreatin le beraber kullanılırsa amaca ulaşmaya destek olur. Ayrıca Whey protein ve Bcaalarla beraberde kombin edilerek kullanıma uygundur..

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline Carbopure 4000 Gr Mısır nişastasından elde edilmiş maltodekstrin içerir. Diyabet hastalarının doktor kontrolünde kullanması tavsiye edilmektedir. Nemsiz ve serin ortamda muhafaza edilmelidir. Hardline Carbopure 4000 gr gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi ya da önlenmesi için uygun değildir.

Hardline Carbopure 4000 Gr Satın Al

Hardline Carbopure 4000 Gr Kavi Gıda tarafından ithal ham maddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda'nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline Carbopure 4000 Gr ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / ZamanıKlasik Kullanım Şekli:

Antrenmandan 30 Dakika Önce 1 Servis
Antrenmandan Sonra 1 Servis

Servis: 2 Ölçek 46 Gram

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> Uzun süreli enerji kazanmaya,


> Performans artışına,


> Dayanıklılık kazanmaya,


> Glikojen depolanmasına yardımcı olur.


> Yüksek saflıkta karbonhidrat içerir.


> Düşük şeker ve yağ oranı.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

All Stars Ultimate Mass Gain 4000 Gr
İndirim
9%

All Stars Ultimate Mass Gain ..

329,00 TL 299,00 TL

FA Nutrition Xtreme Mass Effect 5000 Gr
İndirim
7%

FA Nutrition Xtreme Mass Effe..

279,00 TL 259,00 TL