• Hardline Burner 120 Tablet

Hardline Burner 120 Tablet

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Hardline Nutrition
  • Ürün Kodu:     HARD0019
  • Son K. Tarihi: 09-2021
  • 89,00 TL
      Havale ile: 84,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1

Hardline Burner 120 Tablet

Hardline Burner 120 Tablet guarana, yeşil çay ve garsinya kamboçya bitkisel kaynaklı karşımına ilave, karnitin, taurin ve krom pikolinat içeriklerinden formüle edilmiş thermojenik etkiye sahip yağ yakımına destek olması için üretilip satışa sunulmuş sporcu gıdası takviye ürünüdür. Burner kilo kaybı diyetlerinde kullanılabilecek tablet formda zengin içerikli gıda takviyesidir.

Hardline Burner servisinde 500mg Garsinya Kamboçya, 400mg Guarana, 280mg Yeşil Çay özleri ile 100mg Taurin, 20mg L-Karnitin, 2mg B6 Vitamini ve 150mcg Krom Pikolinat içeren bitki özleri ile vitamin ve mineral den oluşan hem yağ yakımına destek olabilecek hemde vücutta yağ depolanmasını engelleyecek özelliklere sahiptir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline Burner 120 Tablet Yağ yakımına destek olması ve daha hızlı sonuç alınabilmesi için CLA ile beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline Burner 120 Tablet bu ürün yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. Spor yapan kişilerin kullanması tavsiye edilmektedir. 15 yaş altındaki çocukların hamile ve emzirme dönemlerindeki kadınların,kullanması tavsiye edilmez. Kullanımı sonucu kaydedilmiş belirgin bir zarara rastlanmamıştır. Geç saatlerde kullanımı uykusuzluk yapabilir. Kalp problemi olan kişilerde kullanımı tavsiye edilmez. Önerilen dozalara uyunuz. Düzenli 2 ay kullanımı sonrasında en az 1 hafta ara veriniz.

Hardline Burner 120 Tablet Satın Al

Hardline Burner 120 Tablet Kavi Gıda tarafından ithal ham maddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline Burner 120 Tabletve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Klasik Kullanım Şekli:

Kahvaltıdan Sonra: 1 Servis
Akşam Yemek Öncesi: 1 Servis

Servis: 2 Kapsül


Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> Termojenik içeriğine sahiptir.


> Metabolizmayı hızlandırarak yağ yakımını destekler.


> İçerdiği etken maddelerle enerji artışını sağlayarak Yağ yakımını hızlandırır.


> İştahın düzenlenmesinde yardımcı olur.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler