• Hardline Beta Alanine 300 Gr

Hardline Beta Alanine 300 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Hardline Nutrition
  • Ürün Kodu:     HARD0018
  • Son K. Tarihi: 05-2020
  • 89,00 TL
      Havale ile: 84,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1

Hardline Beta Alanine 300 Gr

Hardline Beta Alanine 300 Gr enerji seviyesini yükseltmek, kas gücünü artırmak ve odaklanmayı artırmak için formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Beta alanin, performansı en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olan ve son dönemlerde "önemli" bir takviye haline gelen zorunlu olmayan bir amino asittir. Gerçek beta-alanin büyüsü, esas olarak kas karnozin konsantrasyonlarını arttırma yeteneğidir. Bakınız beta-alanin, karnozin sentezinde sınırlayıcı amino asittir, yani kan dolaşımında bulunan beta-alanin miktarının doğrudan kas karnozin seviyelerine bağlı olduğu anlamına gelir.

Karnozin, iskelet kasında güçlü laktik asit tamponu olarak işlev görür. Egzersiz yaparken laktik asit kas içinde birikmeye başlar ve bu hücrelerinde asidik bir ortam yaratır. Asitlik arttıkça (laktik asitin hidrojen iyonlarına dönüşmesinden itibaren), özdeş bir "yanma hissi" kasları belirler ve nihayetinde tamamen kontrakte olma yeteneklerini azaltır. Dahası, kuvvet üretimi, performansı, dayanıklılığı ve gücü de azalmaya başlar.

Beta-alanin ile destekleme, kaslarınızın asit tamponlama kapasitesini arttıran artmış karnozin seviyeleri ile sonuçlanır, sonuçta daha uzun süre boyunca daha büyük yoğunluk ile çalışmanıza izin verir. Beta alanin kullanan sporcular, güç çıkışı, mukavemet, eğitim hacmi, yüksek yoğunluk egzersiz performansı ve aerobik kapasiteyi (pik oksijen alımı) desteklemiş oluyorlar.

Dikkat çekilmesi gereken bir husus, büyük dozlarda alındığında (> 2g), beta alanin paresteziye neden olur (diğer bir deyişle "karıncalanma") ve bu da bazılarına zarar verebilir. Bunu önlemek için, gün içinde beta alanin dozlarınızı 2 veya 3 ayrı küçük dozlara bölün.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline Beta Alanine 300 Gr kullanım ve etki olarak kas yapımı ve büyüme için protein tozları-amino asitler ve karbonhidratlarla/ Antrenman öncesi enerji için Beta Alanin - Creatin ve Bcaalarla beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline Beta Alanine 300 Gr Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanımı tavsiye edilmez. 16 yaşından küçüklerin sadece doktor tavsiyesi üzerine kullanması gerekir. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın; teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

Hardline Beta Alanine 300 Gr Satın Al

Hardline Beta Alanine 300 Gr Kavi Gıda tarafından ithal ham maddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline Beta Alanine 300 Gr ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Klasik Kullanım Şekli:

Antrenmandan Öncesinde: 1 Servis

Servis = 1 Ölçek : 3Gr

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> Toz formda ve Aromasızdır..


> % 100 Saf Beta Alanin içerir


> Kas dayanıklılığını destekler.


> Pre Workout ürün olarak da görev yapar.


> Performans artışı sağlar.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler