Hardline Beta Alanine 300 Gr (HLBTAL300)

4,00
Fiyat : ₺89,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 60
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    05.2020

  • Havale %5 İndirim

    84,55 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Hardline Beta Alanine 300 Gr

Hardline Beta Alanine 300 Gr enerji seviyesini yükseltmek, kas gücünü artırmak ve odaklanmayı artırmak için formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Beta alanin, performansı en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olan ve son dönemlerde "önemli" bir takviye haline gelen zorunlu olmayan bir amino asittir. Gerçek beta-alanin büyüsü, esas olarak kas karnozin konsantrasyonlarını arttırma yeteneğidir. Bakınız beta-alanin, karnozin sentezinde sınırlayıcı amino asittir, yani kan dolaşımında bulunan beta-alanin miktarının doğrudan kas karnozin seviyelerine bağlı olduğu anlamına gelir.

Karnozin, iskelet kasında güçlü laktik asit tamponu olarak işlev görür. Egzersiz yaparken laktik asit kas içinde birikmeye başlar ve bu hücrelerinde asidik bir ortam yaratır. Asitlik arttıkça (laktik asitin hidrojen iyonlarına dönüşmesinden itibaren), özdeş bir "yanma hissi" kasları belirler ve nihayetinde tamamen kontrakte olma yeteneklerini azaltır. Dahası, kuvvet üretimi, performansı, dayanıklılığı ve gücü de azalmaya başlar.

Beta-alanin ile destekleme, kaslarınızın asit tamponlama kapasitesini arttıran artmış karnozin seviyeleri ile sonuçlanır, sonuçta daha uzun süre boyunca daha büyük yoğunluk ile çalışmanıza izin verir. Beta alanin kullanan sporcular, güç çıkışı, mukavemet, eğitim hacmi, yüksek yoğunluk egzersiz performansı ve aerobik kapasiteyi (pik oksijen alımı) desteklemiş oluyorlar.

Dikkat çekilmesi gereken bir husus, büyük dozlarda alındığında (> 2g), beta alanin paresteziye neden olur (diğer bir deyişle "karıncalanma") ve bu da bazılarına zarar verebilir. Bunu önlemek için, gün içinde beta alanin dozlarınızı 2 veya 3 ayrı küçük dozlara bölün.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline Beta Alanine 300 Gr kullanım ve etki olarak kas yapımı ve büyüme için protein tozları-amino asitler ve karbonhidratlarla/ Antrenman öncesi enerji için Beta Alanin - Creatin ve Bcaalarla beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline Beta Alanine 300 Gr Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanımı tavsiye edilmez. 16 yaşından küçüklerin sadece doktor tavsiyesi üzerine kullanması gerekir. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın; teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

Hardline Beta Alanine 300 Gr Satın Al

Hardline Beta Alanine 300 Gr Kavi Gıda tarafından ithal ham maddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline Beta Alanine 300 Gr ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı
Klasik Kullanım Şekli:
Antrenmandan Öncesinde: 1 Servis

Servis = 1 Ölçek : 3Gr

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Neden "Hardline Beta Alanine"?
> Toz formda ve Aromasızdır..

> % 100 Saf Beta Alanin içerir

> Kas dayanıklılığını destekler.

> Pre Workout ürün olarak da görev yapar.

> Performans artışı sağlar.


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.
{{ 'UrunDetay_Etiketler' | translate }}
Hardline Beta Alanine 300 Gr, Beta Alanine 300 Gr,