Hardline Bcaa Powder 4:1:1 Aromasız 300 Gr

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : HARD0015
Son Kullanma Tarihi: 09/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 190,65 TL %7 205,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 190,65 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 997

Hardline Bcaa Powder 4:1:1 Aromasız 300 Gr

Hardline BCAA 4:1:1 300 Gr Bitkisel kaynaklı fermente edilmiş Dallı zincirli amino asitler (İzolösin, Lösin ve Valin) den oluşan saf, aromasız amino asittir. Hardline Saf ve aromasız Bcaa servisin de 5000 Mg 4:1:1 oranında İzolösin, Lösin ve Valin bulunur.
Hardline bcaa toz formda ve aromasız olarak hazırlanıp satışa sunulmaktadır. Bcaa saf ve aromasız olmasının en büyük avantajlarından bir tanesi de saf olarak bcaa alımı sayesinde Bcaa dan beklenen bütün verimlerin alınmasına ciddi manada katkı vermiş olur.
Ayrıca saf bcaa ile daha fazla servis sayısına da ulaşmış olursunuz.

Hardline BCAA 4:1:1 Ne İşe Yarar?

Hardline Bcaa ve diğer Bcaa ürünleri öncelikli özelliği olan protein sentezlemesi nedeniyle özellikle vücut geliştirme sporu gibi kas yapımı ve kasların iyileşme sürecini hızlandırmak isteyen sporcular için oldukça faydalı bir amino asittir.
Hardline Bcaa kullanımı beslenme ve yapılan sporla beraber kas gelişimini desteklemekle beraber daha dinç ve güçlü antrenman yapmanıza yardımcı olur. Özellikle Vücut geliştirme, boks, Crossfit gibi dayanıklılık sporu yapanların Bcaa ve yanında protein tozu, glutamin gibi sporcu gıdaları ile beraber kullanımı sayesinde hem kas gelişimine hem de daha enerjik ve güçlü daha uzun süren antrenman yapmalarına yardımcı olabilecek bir amino asit olarak karşımıza çıkmaktadır.

Hardline BCAA 4:1:1 Öne Çıkanlar

- 4:1:1 Oranında saf BCAA içerir.
- Protein sentezini destekler.
- Kas ağrılarını giderilmesine destek olur.
- Hızlı bir şekilde kas onarımını destekler.
- Aromasız, Saf.
Hardline BCAA 4:1:1 Kullanımı
BCAA'nın vücutta anabolik etkileri olduğu kadar anti katabolik etkileri de vardır. Antrenman öncesi ve sonrası BCAA alımı kas proteinlerinin yıkımını önler. BCAA'lar kasların ana yapı taşlarıdır. Bu nedenle antrenman öncesi BCAA alımı kas yıkımını önler ve kaslarda glikoz sentezine alternatif bir enerji kaynağı oluşturur.
Besinlerin enerjiye dönüşümünün etkinliğini artırır. Antrenman sonrası yenilenmeyi hızlandırır. Antrenman esnasında vücutta yüksek BCAA olması genel yorgunluk oluşumunu azaltır ve yavaşlatır.

Hardline Bcaa Powder Aromasız 300 Gr Hardline Bcaa Powder Aromasız 300 Gr Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli

Çok Satanlar