Hardline BCAA Matrix 630 Gr Böğürtlen

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : HARD0022
Son Kullanma Tarihi: 06/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 315,27 TL %7 339,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 315,27 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 996

Hardline BCAA Matrix 630 Gr Böğürtlen Aromalı

Hardline BCAA Matrix 630 Gr 4:1:1 oranında Fermente edilmiş Bcaa, glutamin, taurin, arjinin, hidrolize whey ve B6 Vitamininden formüle edilmiş amino asittir.
Bcaa Matrix toz formda ve aromalı olarak satışa sunulmaktadır. Matrix diğer Bcaa ürünlerine göre oldukça farklı bir içeriğe sahiptir. Klasik Bcaa lar sadece Bcaa veya Bcaa + Glutamin den oluşan formüle sahipken, Bcaa Matrix oldukça geniş ve özelliği bol bir içerikle sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

BCAA Matrix Ne İşe Yarar?

Bcaa Matrix normalde bir Bcaa nın yaptığı görevlere ilave olarak bir pre workout ürününe yakın bir görevde yapmaktadır. Formülünde bulunan Arginin ve Taurin sizlere spor esnasında güç ve enerji kazanımı olarak ciddi kazanım sağlayacaktır.
Dallı zincirli amino asitler (BCAA) olarak isimlendirilen bu amino asitler, iskelet kaslarında en fazla bulunan amino asitlerdir. Serbest formda olan BCAA’lar, kana hızla karışır ve her porsiyonda günlük ihtiyacınız olan BCAA’yı sağlamanıza yardımcı olur.

Hardline Bcaa Matrix Öne Çıkanlar

- 4:1:1 Oranında saf BCAA içerir.
- Glutamin içeriği sayesinde toparlanma ve iyileşmeye destek olur.
- Enerji seviyesini artışını ve ATP üretimine destek verir.
- Protein sentezini destekler.
- B6 vitamini ile güçlendirilmiştir.
- NO artışı için AAKG içeriğine sahiptir.
- Fermente edilmiş BCAA.
BCAA Matrix Nasıl Kullanılır?
Hardline Bcaa Matrix kullanıcının ihtiyacına göre spor öncesi veya sonrası kullanıma uygundur. Hatta yapılan spora ve beslenmeye göre hem antrenmandan önce hem de sonra kullanılabilir. Kullanım şeklini belirlerken varsa başka sporcu gıdası takviye ürünleri onlara göre de kullanım şekli belirlenebilir.
Hardline Bcaa Matrix protein sentezlemesi nedeniyle daha hızlı kas gelişimine destek verdiği için özellikle vücut geliştirme gibi kas gelişimi konusunda destek arayanlar tarafından tercih edilmektedir. Bunun yanında dayanıklılık gerektiren sporlardan sonra kas toparlanmasını isteyen boks, Crossfit gibi sporlarla ilgilenen kişiler tarafından da özellikle spor sonrası kullanımlar da tercih edilmektedir.
Bcaa Matrix yukarda belirttiğimiz özellikleri ile hemen hemen her sporcu için uygun bir supplement olarak bilinmektedir. Ürün spor öncesi ve spor sonrası kullanımların hepsinde de kullanıcıya artı katkılar sağlayacak bir içerikle sizlerin alternatif ürünleriniz arasına girmektedir.

Hardline BCAA Matrix Bögürtlen 630 Gr 30 Servis Hardline BCAA Matrix Bögürtlen 630 Gr 30 Servis Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli

Çok Satanlar