Hardline BCAA Matrix 630 Gr (Tropikal) (Hrdbcaamtrx)

5,00
Fiyat : ₺149,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 88
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    10.2020

  • Havale %5 İndirim

    141,55 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Hardline BCAA Matrix 630 Gr(Tropikal)

Hardline BCAA Matrix 630 Gr 4:1:1 oranında Bcaa , glutamin, taurin, arjinin ve bir miktar hidrolize whey protein içeren formülü ile yoğun antrenman dönemlerinde protein dengesini sağlamak ve kas yapımını hızlandırıp iyileşme sürecinde etkin rol oynamasını desteklemek için üretilmiş kompleks bir sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Bcaa Matrix 4:1:1 oranındaki Lösin, Isolösin ve Valinden oluşan amino asitlere takviye olarak kas yıkımını engellemeye destek olması için 5000 Mg Glutamine takviyesine sahiptir.

Hardline BCAA Matrix, 5000 mg vücutta doğal olarak üretilen bir amino asit olan Taurin içeriği ile İskelet kaslarının düzgün bir şekilde çalışması, kalp ve sinir sistemini destekleyerek kalp kasının kasılma gücünü arttışına yardımcı olmaktadır. 3000 mglık Hidrolize Whey Protein içeriği ilede kas yapımına destek sağlamaktadır.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline BCAA Matrix 630 Gr protein sentezi ve kas yapımı için protein tozu ve glutaminle / Hacim almak için Gainer lara destek için kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline BCAA Matrix 630 Gr 16 yaşından küçüklerin kullanması tavsiye edilmez. Hamilelik ve emzirme dönemlerindeki kullanımı ile yeterli çalışma bulunmamaktadır. Bu dönemlerde kullanımı tavsiye edilmez. Astım ve siroz geçmişi olan kişilerin doktor gözetiminde kullanması gerekir. L-arjinin kan basıncını düşürebileceğinden kan basıncı düşük olan kişilerin kullanması tavsiye edilmez. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için kullanılmaz. Çocukların ulaşamayacağı nemsiz ortamda saklanmalıdır..

Hardline BCAA Matrix 630 Gr Satın Al

Hardline BCAA Matrix 630 Gr Kavi Gıda tarafından ithal ham maddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Karatal ve Ümraniye de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline BCAA Matrix 630 Gr ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler:
Antrenmandan 30 dk Önce: 1 Servis

Antrenmandan Sonra: 1 Servis


Servis = Ölçek üzerindeki 40cc çizgisine kadar 1 servistir.

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Neden "Hardline BCAA Matrix"?
> 4:1:1 Oranında saf BCAA içerir.

> Glutamin içeriği sayesinde toparlanma ve iyileşmeye destek olur.

> Enerji seviyesini arttışını ve ATP üretimine destek verir.

> Protein sentezini destekler.

> B6 vitamini ile güçlendirilmiştir.

> NO artışı için AAKG içeriğine sahiptir.


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.