Hardline BCAA Matrix 630 Gr Tropikal

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : HARD0060
Son Kullanma Tarihi: 02/2025

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 409,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 409,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 19

Hardline BCAA Matrix 630 Gr Tropikal Aromalı


Hardline BCAA Matrix 630 Gr Tropikal Aromalı ve servisinde 3333 mg L-Leucine, 833 mg L-Valine ve 833 mg L-Isoleucine içeren 4:1:1 formunda amino asit ürünüdür.

Bu kısa ve öz bilgilendirmeden sonra isterseniz Bcaa Matrix Nedir? Sorusuna cevap vermeye çalışalım. Bcaa Matrix 21 gr olan servisinde 5000 mg Bcaa, 5000 mg L Glutamine, 5000 mg Taurin, 3000 mg Hidrolize whey ve 2000 mg Arjinin Alfa Ketoglutarat (AAKG) içermektedir. İçeriği incelediğiniz zaman özellikle spor öncesi kullanılan ve antrenman esnasında güç ve enerji kazanımı sağlamaya yardımcı olabilecek bir supplement ürünü olarak ön plana çıkmaktadır.

Bcaa Matrix Hardline klasik olarak bildiğimiz bcaa ve glutamin faydalarının yanında hidrolize whey protein ve Arjinin içeriği sayesinde daha güçlü ve uzun süreli egzersiz yapmanı konusunda sizlere destek sağlamaktadır. Daha güçlü ve uzun süreli yapılan antrenmanlar sonrasında sporculara daha güçlü ve fit bir vücuda sahip olmanız noktasında da yardımcı olacaktır.

Bcaa Matrix Öne Çıkanlar

 • 4:1:1 Oranında saf BCAA içerir,
 • Glutamin içeriği sayesinde toparlanma ve iyileşmeye destek olur,
 • Enerji seviyesini artışını ve ATP üretimine destek verir,
 • Protein sentezini destekler,
 • B6 vitamini ile güçlendirilmiştir,
 • NO artışı için AAKG içeriğine sahiptir,
 • Fermente edilmiş BCAA,
 • Tropikal Aromalı,
 • 630 Gram,
 • 30 Servis.


  Bcaa Matrix 4.1.1 Kullanımı Nasıldır?

  Hardline Bcaa Matrix Yorumlar incelendiği zaman Hardline Bcaa Matrix kullanımı hakkında çok fazla alternatif olduğunu göreceksiniz. Bazı kullanıcılar Bcaa Matrix ürününü diğer Bcaa ürünleri gibi spor esnasında kullandığı görülmüştür. Hardline Nutrition Bcaa Matrix 630 Gr Tropikal Aromalı ürünümüz kompleks bir ürün olup özelliklede spor öncesi kullanımlara uygun bir formüle sahiptir.

  Hardline Bcaa Matrix kullananlar yorum ve önerilerinde genel olarak bcaa matrix mi bcaa fusion mu? Sorusuna hep cevap aramışlardır. Bcaa Fusion ürün açıklamasında da belirttiğimiz gibi bu ürünler iki farklı amaca göre formüle edilmiş ürünlerdir. Bcaa Matrix özel kompleks içeriği sayesinde spor öncesi için oldukça ideal bir üründür.

  Bcaa Matrix özellikle Vücut Geliştirme gibi dayanıklılık sporu yapanların antrenman öncesi olarak tercih ettikleri bir amino asittir. Ayrıca antrenman sırasında veya müsabaka sırasında enerji ve güç isteyen sporcular tarafından da tercih edilebilir bir karışıma sahiptir.

  BCAA Matrix 630 Gr Tropikal Aromalı Fiyat
  Hardline BCAA Matrix 630 Gr Tropikal Aromalı ürünümüze %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Hardline Nutrition markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili Bilgilere Hardline sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Hardline Nutrition BCAA Matrix 630 Gr Tropikal Aromalı kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde faydalanabilirsiniz.


 • Besin Bilgisi
  Özellikler
  Neleri İçermez
  Kullanım Şekli