• Hardline BCAA Matrix 630 Gr Tropikal

Hardline BCAA Matrix 630 Gr Tropikal

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Hardline Nutrition
  • Ürün Kodu:     HARD0060
  • Son K. Tarihi: 10-2020
  • 149,00 TL
      Havale ile: 141,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

Hardline BCAA Matrix 630 Gr(Tropikal)

Hardline BCAA Matrix 630 Gr 4:1:1 oranında Bcaa , glutamin, taurin, arjinin ve bir miktar hidrolize whey protein içeren formülü ile yoğun antrenman dönemlerinde protein dengesini sağlamak ve kas yapımını hızlandırıp iyileşme sürecinde etkin rol oynamasını desteklemek için üretilmiş kompleks bir sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Bcaa Matrix 4:1:1 oranındaki Lösin, Isolösin ve Valinden oluşan amino asitlere takviye olarak kas yıkımını engellemeye destek olması için 5000 Mg Glutamine takviyesine sahiptir.

Hardline BCAA Matrix, 5000 mg vücutta doğal olarak üretilen bir amino asit olan Taurin içeriği ile İskelet kaslarının düzgün bir şekilde çalışması, kalp ve sinir sistemini destekleyerek kalp kasının kasılma gücünü arttışına yardımcı olmaktadır. 3000 mglık Hidrolize Whey Protein içeriği ilede kas yapımına destek sağlamaktadır.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline BCAA Matrix 630 Gr protein sentezi ve kas yapımı için protein tozu ve glutaminle / Hacim almak için Gainer lara destek için kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline BCAA Matrix 630 Gr 16 yaşından küçüklerin kullanması tavsiye edilmez. Hamilelik ve emzirme dönemlerindeki kullanımı ile yeterli çalışma bulunmamaktadır. Bu dönemlerde kullanımı tavsiye edilmez. Astım ve siroz geçmişi olan kişilerin doktor gözetiminde kullanması gerekir. L-arjinin kan basıncını düşürebileceğinden kan basıncı düşük olan kişilerin kullanması tavsiye edilmez. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için kullanılmaz. Çocukların ulaşamayacağı nemsiz ortamda saklanmalıdır..

Hardline BCAA Matrix 630 Gr Satın Al

Hardline BCAA Matrix 630 Gr Kavi Gıda tarafından ithal ham maddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Karatal ve Ümraniye de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline BCAA Matrix 630 Gr ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Antrenmandan 30 dk Önce: 1 Servis

Antrenmandan Sonra: 1 Servis


Servis = Ölçek üzerindeki 40cc çizgisine kadar 1 servistir.

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> 4:1:1 Oranında saf BCAA içerir.


> Glutamin içeriği sayesinde toparlanma ve iyileşmeye destek olur.


> Enerji seviyesini arttışını ve ATP üretimine destek verir.


> Protein sentezini destekler.


> B6 vitamini ile güçlendirilmiştir.


> NO artışı için AAKG içeriğine sahiptir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler