Hardline BCAA Matrix 630 Gr Böğürtlen

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : HARD0022
Son Kullanma Tarihi: 03/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 499,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 499,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 15

Hardline BCAA Matrix 630 Gr Böğürtlen Aromalı


Hardline BCAA Matrix 630 Gr 4:1:1 oranında Fermente edilmiş Bcaa, glutamin, taurin, arjinin, hidrolize whey ve B6 Vitamininden formüle edilmiş amino asittir.

Bcaa Matrix toz formda ve aromalı olarak satışa sunulmaktadır. Matrix diğer Bcaa ürünlerine göre oldukça farklı bir içeriğe sahiptir. Klasik Bcaa lar sadece Bcaa veya Bcaa + Glutamin den oluşan formüle sahipken, Bcaa Matrix oldukça geniş ve özelliği bol bir içerikle sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Dallı zincirli amino asitler (BCAA) olarak isimlendirilen bu amino asitler, iskelet kaslarında en fazla bulunan amino asitlerdir. Serbest formda olan BCAA’lar, kana hızla karışır ve her porsiyonda günlük ihtiyacınız olan BCAA’yı sağlamanıza yardımcı olur.

Hardline Bcaa Matrix Öne Çıkanlar

 • 4:1:1 Oranında saf BCAA içerir,
 • Glutamin içeriği sayesinde toparlanma ve iyileşmeye destek olur,
 • Enerji seviyesini artışını ve ATP üretimine destek verir,
 • Protein sentezini destekler,
 • B6 vitamini ile güçlendirilmiştir,
 • NO artışı için AAKG içeriğine sahiptir,
 • Fermente edilmiş BCAA,
 • Böğürtlen Aromalı,
 • 630 Gram,
 • 30 Servis.


  BCAA Matrix Nasıl Kullanılır?

  Hardline Bcaa Matrix kullanıcının ihtiyacına göre spor öncesi veya sonrası kullanıma uygundur. Hatta yapılan spora ve beslenmeye göre hem antrenmandan önce hem de sonra kullanılabilir. Kullanım şeklini belirlerken varsa başka sporcu gıdası takviye ürünleri onlara göre de kullanım şekli belirlenebilir.

  Hardline Bcaa Matrix protein sentezlemesi nedeniyle daha hızlı kas gelişimine destek verdiği için özellikle vücut geliştirme gibi kas gelişimi konusunda destek arayanlar tarafından tercih edilmektedir. Bunun yanında dayanıklılık gerektiren sporlardan sonra kas toparlanmasını isteyen boks, Crossfit gibi sporlarla ilgilenen kişiler tarafından da özellikle spor sonrası kullanımlar da tercih edilmektedir.

  Bcaa Matrix yukarda belirttiğimiz özellikleri ile hemen hemen her sporcu için uygun bir supplement olarak bilinmektedir. Ürün spor öncesi ve spor sonrası kullanımların hepsinde de kullanıcıya artı katkılar sağlayacak bir içerikle sizlerin alternatif ürünleriniz arasına girmektedir.

  BCAA Matrix 630 Gr Böğürtlen Aromalı Fiyat
  Hardline BCAA Matrix 630 Gr Böğürtlen Aromalı ürünümüze %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Hardline Nutrition markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili Bilgilere Hardline sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Hardline Nutrition BCAA Matrix 630 Gr Böğürtlen Aromalı kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde faydalanabilirsiniz.


 • Hardline BCAA Matrix 630 Gr Böğürtlen Besin Bilgisi
  Hardline BCAA Matrix 630 Gr Böğürtlen Özellikleri Nelerdir
  Hardline BCAA Matrix 630 Gr Böğürtlen Neleri İçermez
  Hardline BCAA Matrix 630 Gr Böğürtlen Nasıl Kullanılır