Hardline BCAA Fusion 525 Gr Yeşil Elma

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : HARD0082
Son Kullanma Tarihi: 06/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 302,25 TL %7 325,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 302,25 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 999

Hardline BCAA Fusion Yeşil Elma 525 Gr 50 Servis

Hardline BCAA Fusion 525 Gr Yeşil Elma Aromalı, 4:1:1 oranında Bcaa, 2 Gram Glutamin ve B6 Vitamini içeren kompleks bir supplement ürünüdür.
Bcaa fusion Nar ve Çilek aromalarına alternatif olarak daha çok damak zevkinize hitap edebilmek için Yeşil Elma aroması kullanılarak üretilip satışa sunulmuştur. Bcaa Fusion Yeşil Elma aromadan kaynaklanan yoğunluktan dolayı içeriğini değiştirmemek amacıyla 525 gr olan yeni ambalajlarda sizlere sunulmaktadır.

Hardline Bcaa Ne İşe Yarar?

BCAA Fusion kullananlar genellikle bcaa fusion mu? matrix mi? Soruları ile karşılaşmaktadır. Ürünlerin içerikleri incelendiği zaman her iki ürününde kendine özel formlarda olduğu görülmektedir.
Bcaa Matrix tam olarak antrenman öncesi özellikleri taşırken, Bcaa Fusion ise toparlanma sürecindeki etkisinden dolayı spor sonrası kullanımı daha etkili sonuçlar verecektir. BU nedenle iki ürünü karşılaştırmak yerine doğru zamanlarda her iki üründe kullanılabilir.

BCAA Fusion Öne Çıkanlar

- Yüksek kalitede ham madde kullanılmıştır.
- Hızlı emilebilme özelliğine sahiptir.
- Her 1 servisinde 4:1:1 oranına sahip 7000 mg BCAA,
- 1 kutuda 50 servis bulunduruyor,
- Ek B6 Vitamini içerir,
- Toparlanmaya yardımcı Glutamin amino asidi içeriyor,
- Fermente edilmiş ürün.
BCAA Fusion Nasıl Kullanılır?
Hardline Bcaa Fusion 525 gr Yorumlar ve Bcaa Fusion hakkında yapılan inceleme sonuçlarına bakıldığı zaman Hardline Nutrition Bcaa Fusion kullananlar genelde spor öncesi ve spor sonrasını tercih ettiğini göreceksiniz.
Tüketici kendi hedefleri doğrultusunda yaptığı spor ve beslenmesine göre Bcaa Fusion ürünümüzü kendine göre en doğru zamanı seçip kullanması gerekmektedir. Kullanıcı spor hocası ve diyetisyeninin tavsiyeleri üzerine kendine özel kullanım şekillerini belirlemesi sonuç açısından önemlidir.

Hardline BCAA Fusion Yeşil Elma 525 Gr Hardline BCAA Fusion Yeşil Elma 525 Gr Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli

Çok Satanlar