• Hardline BCAA Fusion 500 Gr Yeşil Elma

Hardline BCAA Fusion 500 Gr Yeşil Elma

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Hardline Nutrition
  • Ürün Kodu:     HARD0089
  • Son K. Tarihi: 09-2020
  • 149,00 TL
      Havale ile: 141,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

Hardline BCAA Fusion 500Gr

Hardline BCAA Fusion 500 Gr servis başına ve 4:1:1 oranında 7 gr BCAA, 2 gr Glutamin içeren serbest formda amino asitler sayesinde kana hızlı bir şekilde karışan formulü ile üretilip satışa sunulmuş sporcu gıdası takviye ürünüdür. BCAA Fusion serbest formda amino asit içerdiği için kana hızlı bir şekilde karışım sağlar. 4:1:1 oranında Bcaa içeriğine 2 Gram anabolik ve antikatabolik bir amino olan glutamin takviyesi ile Bcaa fusion kas yıpranmasını önlemenin yanında yoğun antrenman ile boşalan Glutamine kaynaklarının da doldurulmasını destekler.

Dallanmış zincirli amino asitler takviyeleri, yaygın olarak BCAA'lar olarak anılır ve yağsız kütlesi oluşumu ve performans artışına destek olduğu için sporcular arasında oldukça popüler bir gıda takviyesidir. Dallı zincir amino asitler Valin, Leucine ve Iso-leucine'dir. BCAA'ların kan yoluyla beyne geçebilmeleri ve beyin içersindeki serotonin üretimini azaltabilmeleri, böylece yorgunluk hissi yaratabilen serotonin miktarını azaltarak zihinsel yorgunluğu düşürmesidir. Bilimsel araştırmaların bazıları bu hipotezi desteklemektedir.

Daha kuvvetli, daha güçlü bir vücuda sahip olmak için spor yapıyorsanız, kas seviyenizi hücresel düzeyde uyarmak ve beslemek önemlidir. Şube zinciri amino asitler (BCAA'lar), valin, lösin ve izolösin, kas proteininin yaklaşık 1 / 3'ünü oluştururlar. BCAA, kas yorgunluğunu azaltmakta, iyileşmeyi hızlandırmakta, egzersiz sırasında kasdaki diğer amino asit kaybını azaltmakta ve vücudun protein emmesine yardımcı olmaktadır. Bu aminodan herhangi birinde bir eksiklik kas kaybına neden olacaktır. Diğer amino asitlerden farklı olarak, BCAA'lar karaciğerde değil de kas içinde metabolize olurlar.

BCAA'lar emilim özellikleri bakımından karşılıklı olarak karşıttır, bu nedenle kas sistemine maksimum absorpsiyon sağlamak için aynı anda mevcut olmalıdır. BCAA'lar antrenman sırasında kaslardan hızla tükenir. BCAA'nın antrenman öncesi ve / veya sırasında alınması, performansı artıracak ve yorulmayı geciktirecektir. BCAA'yı, post-work out yemekten hemen sonra almak, kortizolü düşürür (kasları yok eder) ve kaslardaki BCAA düzeylerini daha hızlı değiştirir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline BCAA Fusion 500 Gr protein sentezi ve kas yapımı için protein tozu ve glutaminle / Hacim almak için Gainer lara destek için kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline BCAA Fusion 500 Gr Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. 16 yaşından küçük çocukların doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Dallanmış zincirli amino asitlerin kullanımı, ALS'li hastalarda kullanıldığında akciğer yetmezliği riskini arttırabilir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Alkol bağımlılarında dallanmış zincirli amino asitlerin diyet kullanımı karaciğer hastalığına bağlı beyin hasarına yol açabilmektedir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Bu ürünü kullanıyorsanız planlanan ameliyattan en az 2 hafta önce kullanmayı bırakın. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

Hardline BCAA Fusion 500Gr Satın Al

Hardline BCAA Fusion 500 Gr Kavi Gıda tarafından ithal hammaddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline BCAA Fusion 500 Gr ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Antrenman Esnasında: 1 Servis


Spor Yapılmayan Günler:

Gün İçinde: 1 Servis

Servis: 2 tatlı kaşığı = 10 Gram


Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

> Servisinde 4:1:1 oranına sahip 7000mg BCAA


> 2000 Mg Glutamin amino asidi


> B6 Vitamini içeriği


> Yüksek kalitede hammadde kullanılmıştır


> Kas dokusundaki protein sentezini destekler


> Hızlı emilebilme özelliğine sahip


Sıfır Yağ ve karbonhidrat değerleri ile yağsız kas kütlesi kazanımını destekler


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler