Hardline BCAA Fusion 500 Gr (Nar) (HLBCA500)

4,33
Fiyat : ₺149,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 160
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    09.2020

  • Havale %5 İndirim

    132,05 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Hardline BCAA Fusion 500Gr

Hardline BCAA Fusion 500 Gr servis başına ve 4:1:1 oranında 7 gr BCAA, 2 gr Glutamin içeren serbest formda amino asitler sayesinde kana hızlı bir şekilde karışan formulü ile üretilip satışa sunulmuş sporcu gıdası takviye ürünüdür. BCAA Fusion serbest formda amino asit içerdiği için kana hızlı bir şekilde karışım sağlar. 4:1:1 oranında Bcaa içeriğine 2 Gram anabolik ve antikatabolik bir amino olan glutamin takviyesi ile Bcaa fusion kas yıpranmasını önlemenin yanında yoğun antrenman ile boşalan Glutamine kaynaklarının da doldurulmasını destekler.

Dallanmış zincirli amino asitler takviyeleri, yaygın olarak BCAA'lar olarak anılır ve yağsız kütlesi oluşumu ve performans artışına destek olduğu için sporcular arasında oldukça popüler bir gıda takviyesidir. Dallı zincir amino asitler Valin, Leucine ve Iso-leucine'dir. BCAA'ların kan yoluyla beyne geçebilmeleri ve beyin içersindeki serotonin üretimini azaltabilmeleri, böylece yorgunluk hissi yaratabilen serotonin miktarını azaltarak zihinsel yorgunluğu düşürmesidir. Bilimsel araştırmaların bazıları bu hipotezi desteklemektedir.

Daha kuvvetli, daha güçlü bir vücuda sahip olmak için spor yapıyorsanız, kas seviyenizi hücresel düzeyde uyarmak ve beslemek önemlidir. Şube zinciri amino asitler (BCAA'lar), valin, lösin ve izolösin, kas proteininin yaklaşık 1 / 3'ünü oluştururlar. BCAA, kas yorgunluğunu azaltmakta, iyileşmeyi hızlandırmakta, egzersiz sırasında kasdaki diğer amino asit kaybını azaltmakta ve vücudun protein emmesine yardımcı olmaktadır. Bu aminodan herhangi birinde bir eksiklik kas kaybına neden olacaktır. Diğer amino asitlerden farklı olarak, BCAA'lar karaciğerde değil de kas içinde metabolize olurlar.

BCAA'lar emilim özellikleri bakımından karşılıklı olarak karşıttır, bu nedenle kas sistemine maksimum absorpsiyon sağlamak için aynı anda mevcut olmalıdır. BCAA'lar antrenman sırasında kaslardan hızla tükenir. BCAA'nın antrenman öncesi ve / veya sırasında alınması, performansı artıracak ve yorulmayı geciktirecektir. BCAA'yı, post-work out yemekten hemen sonra almak, kortizolü düşürür (kasları yok eder) ve kaslardaki BCAA düzeylerini daha hızlı değiştirir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline BCAA Fusion 500 Gr protein sentezi ve kas yapımı için protein tozu ve glutaminle / Hacim almak için Gainer lara destek için kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline BCAA Fusion 500 Gr Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. 16 yaşından küçük çocukların doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Dallanmış zincirli amino asitlerin kullanımı, ALS'li hastalarda kullanıldığında akciğer yetmezliği riskini arttırabilir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Alkol bağımlılarında dallanmış zincirli amino asitlerin diyet kullanımı karaciğer hastalığına bağlı beyin hasarına yol açabilmektedir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Bu ürünü kullanıyorsanız planlanan ameliyattan en az 2 hafta önce kullanmayı bırakın. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

Hardline BCAA Fusion 500Gr Satın Al

Hardline BCAA Fusion 500 Gr Kavi Gıda tarafından ithal hammaddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline BCAA Fusion 500 Gr ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler:
Antrenman Esnasında: 1 Servis


Spor Yapılmayan Günler:
Gün İçinde: 1 Servis

Servis: 2 tatlı kaşığı = 10 Gram


Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Neden "Hardline BCAA Fusion"?
> Servisinde 4:1:1 oranına sahip 7000mg BCAA

> 2000 Mg Glutamin amino asidi

> B6 Vitamini içeriği

> Yüksek kalitede hammadde kullanılmıştır

> Kas dokusundaki protein sentezini destekler

> Hızlı emilebilme özelliğine sahip

Sıfır Yağ ve karbonhidrat değerleri ile yağsız kas kütlesi kazanımını destekler


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.