• Hardline Başlangış Seviyesi Kilo Hacim  Kombinasyonu

Hardline Başlangış Seviyesi Kilo Hacim Kombinasyonu

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • 323 265,00 TL
  •   Havale ile: 251,00 TL   
    Ücretsiz Kargo
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.

Mevcut Seçenekler:

Progainer Aroma

Hardline Başlangış Seviyesi Kilo Hacim Kombinasyonu

Hardline Başlangış Seviyesi Kilo Hacim Kombinasyonu Hardline Progainer 5000 Gram ve Hardline ARG 1250 120 Tablet den oluşan Kilo ve Hacim almak isteyen kullanıcılar için kombin edilmiş sporcu gıdası takviye ürünleridir.

Hardline Progainer 5000 Gram Karbonhidrat ve protein ağırlıklı bcaa, glutamin öncüsü, kreatin ve taurin ile desteklenmiş yüksek performanslı kilo aldırıcı sporcu gıdası takviye ürünüdür. Hardline Progainer, 1 servisinde ( 200 Gr ) 37,8 gram protein kompleksi, 155 gram karbonhidrat ve 787 kalori içeren bir mass gainer ürünüdür. İçerdiği yüksek kalori miktarı ile günlük ihtiyacınızın bir kısmını karşılamanıza destekçi olabilir. Progainer fiziksel antrenman öncesi karbonhidrat depolarını artırmaya ve antrenman sonrasında da yenilenmeyi hızlandırmaya yardımcı olur.

Hardline ARG 1250 120 Tablet vücudumuzdaki büyüme hormonunu tetiklemesi ve Nitrik Oksit üretmeyi desteklemek için formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. L-arginin, tüm canlıların proteinlerinde bulunan bir amino asit proteinidir. Yarı zorunlu veya şartlı olarak gerekli amino asit olarak sınıflandırılır. Bu normal şartlar altında vücut fizyolojik talepleri karşılamak için yeterli L-arginine sentezleyebileceği anlamına gelir.

Hangi Ürünlerle beraber kullanıma uygundur ?

Hardline Başlangış Seviyesi Kilo Hacim Kombinasyonu Kas yapımı desteklemek için Bcaa ve Glutaminlerle beraber kullanılabilir.

Hardline Başlangış Seviyesi Kilo Hacim Kombinasyonu Satın Al

Hardline Başlangış Seviyesi Kilo Hacim Kombinasyonu Kavi Gıda tarafından ithal hammaddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline Başlangış Seviyesi Kilo Hacim Kombinasyonu ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .

Olası Yan Etkileri Nelerdir ?

Hardline Başlangış Seviyesi Kilo Hacim Kombinasyonu birden fazla üründen oluştuğu için her ürünün özelliklerini inceleyip olası yan etkiler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın

Kombinasyonu Oluşturan Ürünler Hakkında daha Geniş bilgi için aşagıdaki linkleri tıklayabilirsiniz


Hardline Progainer 5000 Gram


Hardline ARG 1250 120 Tablet


>Kilo alımını destekler. 


>Hacim almanıza yardımcı olur


>Bulk dönemleri için tercih edilebilir


>Fiyat avantajı sağlar

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

Hardline Başlangıç Seviyesi Form Kombinasyonu
İndirim
14%

Hardline Başlangıç Seviyes..

197,00 TL 169,00 TL

Hardline Başlangıç Seviyesi Kas Yapılanması Kombinasyonu
İndirim
13%

Hardline Başlangıç Seviyes..

403,00 TL 349,00 TL