Hardline Arginine Liquid 1000 ml Yeşil Elma

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : HARD0081
Son Kullanma Tarihi: 07/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 250,17 TL %7 269,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 250,17 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 994

Hardline Arginine Liquid Yeşil Elma 1000 ML

Hardline Arginine Liquid 1000 ML Sıvı formda Arjinin Alfa Kelogrutarat, taurin, karnitin ve kafein içeriğiyle de kompleks bir antrenman öncesi ürünüdür.
Hardline Arginine Likit Hardline NOXX 5 ürünün içeriğine ilave olarak Kafein ile zenginleştirilmiş ve NOXX 5 ürününü yerine satışa sunulan pre workout ürün olarak sizlerin beğenisine sunulmaktadır.
Hardline Likit Arjinin sıvı formda olması daha hızlı etki göstermede, aromalı olması ise kolay kullanım avantajlarına sahip olarak diğer Arjinin ürünlerine göre daha ön plana çıkmaktadır.

Arjinin Likit Ne İşe Yarar?

Hardline Arginine Liquid spor öncesi kullanılan pre workout ürün olarak antrenman performansınızın artışına destek olarak vücudunuzda bulunan fazla yağlardan kurtulmanıza da yardımcı olur.
Arginine Liquid İçeriğinde bulunan 750 mg taurin, 250 mg karnitin ve 200 mg kafein ile birlikte sizlere hem daha güçlü ve enerjik spor yapmanıza destek verecek hem de Karnitin ile birlikte yağların azaltılmasında da yardımcı olabilecek kompleks bir formüle sahiptir.
Arginine Liquid B6 Vitamini ile birlikte daha hızlı bir emilime sahip olarak antrenman performansınızın artışında sizlere destek olacaktır. Taurin ile birlikte spor esnasında kaslarınızın korunmasına da artı fayda sağlayacak bir donanıma sahiptir.

Hardline Arginine Liquid Öne Çıkanlar

- Yüksek kalitede ham madde kullanılarak formüle edilmiştir.
- Sıvı formda Arjinin kompleks formülü,
- Sıvı formu ile hızlı emilim,
- Taurin ve kafein ile desteklenen sinerjik etki,
- L-carnitine ve B6 vitaminleri ile güçlendirilmiş içeriğe sahiptir.
- Yeşil Elma Aromalı.
Hardline Arginine Liquid Kullanımı
Arjinin likit diğer Arginine ürünlerinden farklı olarak antrenman öncesi kullanımlarda daha etkin rol oynayan bir üründür. Bu nedenle spor öncesi 1 servis pre workout ürün olarak kullanabilirsiniz.

Hardline Arginine Liquid Yeşil Elma 1000 ML Hardline Arginine Liquid Yeşil Elma 1000 ML Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli

Çok Satanlar