Hardline Arginine Fusion 650 Gr Portakal

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : HARD0094
Son Kullanma Tarihi: 08/2023

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 302,25 TL %7 325,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 302,25 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 999

Hardline Arginine Fusion Powder Portakal 650 Gr

Hardline Arginine Fusion 650 Gr Toz ve aromalı formda servisinde 5500 mg L-Arginine ve ilave olarak magnezyum, çinko ve B6 vitamini içeren sporcu gıdasıdır.
Arginine Fusion formülünde bulunan Magnezyum, Çinko ve B6 vitamini ilaveleri ile sindirim ve enzim görevlerini de üst düzeyde yapmak ve özellikle protein sentezlemesi konusunda daha ileri seviyede katkı sağlayarak kas yapımı konusunda oldukça iddialı bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

Arginine Powder Ne İşe Yarar?

Hardline Arginine Fusion ve diğer Arginine içeren ürünler genellikle vücut geliştirme gibi kas gelişimine ihtiyacı olan sporcular, dayanıklılık ve güç gerektiren sporlarla uğraşan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Arjinin kas gelişiminin yanında antrenman öncesi kullanılan bir amino asit olarak spor seansı esnasında sizlere gerekli olan enerji ve güç kaynağı olarak da bilinmektedir.
Arginine Fusion Magnezyum ve Çinko ilavesi ile gece kullanımlarında kendinizi daha huzurlu hissetmenizi sağlayarak daha düzenli bir uyku ihtiyacınızda yardımcı olur. Bu sayede Vücut tarafından gece salgılanan GH dan da daha fazla fayda görmenize destek olur.

Hardline Arjinin Öne Çıkanlar

- 5.500 mg L-Arginine,
- 250 mg Magnezyum,
- 15 mg Çinko,
- 4 mg Vitamin B6 içerir.
Hardline Arginine Fusion Kullanımı
Arginine Fusion genel olarak spor öncesi kullanımları bilinmektedir. Hardline toz ve aromalı Arginine Fusion ürünü ise aroması sayesinde spor öncesinde çok rahat kullanabileceğiniz bir üründür. Yine klasik olarak gece yatmadan öncede Arginin kullanabilirsiniz.
Bu kullanım şekillerinin haricinde doktor tavsiye ile sağlık amaçlı kullanımlarda mevcuttur. Sağlık amaçlı kullanımlar kişiye göre tedavi amaçlı olduğu için kullanım zamanı ve dozajı doktor tavsiyesi ile belirlenmektedir.

Hardline Arginine Fusion Powder 650 Gr Hardline Arginine Fusion Powder 650 Gr Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli

Çok Satanlar