• Hardline ARG 1250 120 Tablet

Hardline ARG 1250 120 Tablet

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Hardline Nutrition
  • Ürün Kodu:     HARD0014
  • Son K. Tarihi: 05-2020
  • 69,00 TL
      Havale ile: 65,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1

Hardline ARG 1250 120 Tablet

Hardline ARG 1250 120 Tablet vücudumuzdaki büyüme hormonunu tetiklemesi ve Nitrik Oksit üretmeyi desteklemek için formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

L-arginin, tüm canlıların proteinlerinde bulunan bir amino asit proteinidir. Yarı zorunlu veya şartlı olarak gerekli amino asit olarak sınıflandırılır. Bu normal şartlar altında vücut fizyolojik talepleri karşılamak için yeterli L-arginine sentezleyebileceği anlamına gelir. Arginine, karaciğeriniz tarafından ürettiği için önemli bir amino asit değildir. Bununla birlikte, bebeklik ya da enfeksiyon gibi stres gibi hızlı büyüme dönemlerinde vücudunuz yeterince hızlı arginin üretemez. Bu zamanlarda, süt ürünleri ve fıstık gibi bu amino asitte yüksek gıdalarla arginin almak önemlidir.

Arginine, vücudun fazla azot atmasına yardımcı olur. Aynı zamanda hem kas hem de kollajen yapmanıza yardımcı olur. Arjinin, "İyileştirici Gıdalar İçerisinde" yazan Dr. Eric R. Braverman'a göre, tümör büyümesini, düşük kolestrolü inhibe edebilir ve yara iyileşmesini hızlandırabilir.

L-arginin, yüksek dozlarda uygulandığında, büyüme hormonu ve prolaktin'in pitüiter salınımını ve glukagon ve insülinin pankreatik salınmasını uyarır. İntravenöz L-arginin, büyüme hormonu eksikliğine bağlı olabilen büyüme ve boy ile ilgili problemlerin değerlendirilmesinde yardımcı olarak kullanılabilir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline ARG 1250 120 Tablet Kas büyümesi için protein tozu – amino asit ve gainerlarla beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline ARG 1250 120 Tablet 16 yaşından küçüklerin kullanması tavsiye edilmez. Hamilelik ve emzirme dönemlerindeki kullanımı ile yeterli çalışma bulunmamaktadır. Bu dönemlerde kullanımı tavsiye edilmez. Astım ve siroz geçmişi olan kişilerin doktor gözetiminde kullanması gerekir. L-arjinin kan basıncını düşürebileceğinden kan basıncı düşük olan kişilerin kullanması tavsiye edilmez. L-arginin, böbrek hastalığı olan kişiler tarafından kullanıldığında yüksek potasyum düzeylerine neden olduğu gözlemlenmiştir. Bazı durumlarda, bu, hayatı tehdit eden, düzensiz bir kalp atışına neden olabileceğinden bu kişilerin kullanması tavsiye edilmez. Kalp krizi geçirmiş ya da geçirme riski olan kişilerde kullanımı tavsiye edilmez. Hardline ARG 1250 gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için değildir. Çocukların ulaşamayacağı nemsiz ortamda saklanmalıdır.

Hardline ARG 1250 120 Tablet Satın Al

Hardline ARG 1250 120 Tablet Kavi Gıda tarafından ithal ham maddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye ve Kartal'da bulunan mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline ARG 1250 120 Tablet ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Antrenman öncesinde 1 servis
Yatmadan önce 1 Servis

Diğer Günler:

Kahvaltıdan Önce: 1 Servis
Yatmadan Önce 1 Servis

Servis : 2 Tablet


Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.> Yağsız kas kütle kazanımını destekler


> Güç artışına yardımcı olur.


> Arjinin Nitrik oksit etkisi oluşturarak damar genişlemesine ve kan akış hızına destek olur.


>Daha fazla oksijen ve besin maddesi taşıyarak kas büyümesine destek verir


>Vücuttaki farklı enzim ve dokuların yapılmasında görev alır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

Hardline AOL 120 Kapsül
MythPower Arginine Hcl & B3 Vitamine Pure 300 Gr 60 Servis Saf Aromasız
İndirim
17%

MythPower Arginine Hcl & ..

119,00 TL 99,00 TL