Hardline ARG 1250 120 Tablet (HLAR1250)

4,00
Fiyat : ₺69,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 59
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    05.2020

  • Havale %5 İndirim

    65,55 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Hardline ARG 1250 120 Tablet

Hardline ARG 1250 120 Tablet vücudumuzdaki büyüme hormonunu tetiklemesi ve Nitrik Oksit üretmeyi desteklemek için formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

L-arginin, tüm canlıların proteinlerinde bulunan bir amino asit proteinidir. Yarı zorunlu veya şartlı olarak gerekli amino asit olarak sınıflandırılır. Bu normal şartlar altında vücut fizyolojik talepleri karşılamak için yeterli L-arginine sentezleyebileceği anlamına gelir. Arginine, karaciğeriniz tarafından ürettiği için önemli bir amino asit değildir. Bununla birlikte, bebeklik ya da enfeksiyon gibi stres gibi hızlı büyüme dönemlerinde vücudunuz yeterince hızlı arginin üretemez. Bu zamanlarda, süt ürünleri ve fıstık gibi bu amino asitte yüksek gıdalarla arginin almak önemlidir.

Arginine, vücudun fazla azot atmasına yardımcı olur. Aynı zamanda hem kas hem de kollajen yapmanıza yardımcı olur. Arjinin, "İyileştirici Gıdalar İçerisinde" yazan Dr. Eric R. Braverman'a göre, tümör büyümesini, düşük kolestrolü inhibe edebilir ve yara iyileşmesini hızlandırabilir.

L-arginin, yüksek dozlarda uygulandığında, büyüme hormonu ve prolaktin'in pitüiter salınımını ve glukagon ve insülinin pankreatik salınmasını uyarır. İntravenöz L-arginin, büyüme hormonu eksikliğine bağlı olabilen büyüme ve boy ile ilgili problemlerin değerlendirilmesinde yardımcı olarak kullanılabilir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline ARG 1250 120 Tablet Kas büyümesi için protein tozu – amino asit ve gainerlarla beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline ARG 1250 120 Tablet 16 yaşından küçüklerin kullanması tavsiye edilmez. Hamilelik ve emzirme dönemlerindeki kullanımı ile yeterli çalışma bulunmamaktadır. Bu dönemlerde kullanımı tavsiye edilmez. Astım ve siroz geçmişi olan kişilerin doktor gözetiminde kullanması gerekir. L-arjinin kan basıncını düşürebileceğinden kan basıncı düşük olan kişilerin kullanması tavsiye edilmez. L-arginin, böbrek hastalığı olan kişiler tarafından kullanıldığında yüksek potasyum düzeylerine neden olduğu gözlemlenmiştir. Bazı durumlarda, bu, hayatı tehdit eden, düzensiz bir kalp atışına neden olabileceğinden bu kişilerin kullanması tavsiye edilmez. Kalp krizi geçirmiş ya da geçirme riski olan kişilerde kullanımı tavsiye edilmez. Hardline ARG 1250 gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için değildir. Çocukların ulaşamayacağı nemsiz ortamda saklanmalıdır.

Hardline ARG 1250 120 Tablet Satın Al

Hardline ARG 1250 120 Tablet Kavi Gıda tarafından ithal ham maddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye ve Kartal'da bulunan mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline ARG 1250 120 Tablet ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler:
Antrenman öncesinde 1 servis
Yatmadan önce 1 Servis

Diğer Günler:
Kahvaltıdan Önce: 1 Servis
Yatmadan Önce 1 Servis

Servis : 2 Tablet


Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "Hardline ARG 1250"?

> Yağsız kas kütle kazanımını destekler


> Güç artışına yardımcı olur.

> Arjinin Nitrik oksit etkisi oluşturarak damar genişlemesine ve kan akış hızına destek olur.

>Daha fazla oksijen ve besin maddesi taşıyarak kas büyümesine destek verir


>Vücuttaki farklı enzim ve dokuların yapılmasında görev alır.


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.
{{ 'UrunDetay_Etiketler' | translate }}
Hardline ARG 1250 120 Tablet, ARG 1250,