Hardline AOL 120 Kapsül

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : HARD0013
Son Kullanma Tarihi: 03/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 125,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 125,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 85

Hardline Nutrition Aol 120 Kapsül

Hardline Aol 120 Kapsül Arjinin, Ornitin ve Lizin amino asitlerinin bir araya gelmesiyle büyüme, enerji ve güç kazanımı için formüle edilmiş bir amino asittir.
Hardline AOL birleşimini oluşturan amino asitler sayesinde yüksek kalitede ve birden fazla avantajı olan bir amino asit takviyesi olarak karşımıza çıkmaktadır. AOL servisinde bulunan 660 mg Arjinin Amino asidi sayesinde kan damarlarınızın genişlemesine yardımcı olarak kan dolaşımınızı hızlandıracaktır. Bu sayede kanda taşınan protein ve Oksijen miktarının artması sonucu kas gelişimine destek verecektir.

Hardline Aol Ne İşe Yarar?

Hardline Aol içeriğinde bulunan amino asitler sayesinde spor öncesi ve sonrası kullanımlarda güç ve enerji kazanımının yanında vücut geliştirme sporu yapanların tabiri ile toparlanma ve iyileşme süreçlerinde sizlere yardımcı olabilecek kompleks bir amino asitdir.
Hardline Aol yazının üst kısmın da özellikler anlatılan amino lar sayesinde vücut geliştirme gibi dayanıklılık gerektiren sporu yapanlar ve kas gelişimi isteyen sporcuların amaçlarına kısa sürede ulaştıracak bir gıda takviyesidir. Faydaları noktasında sadece spor yapanların değil doktor kontrolü ve tavsiyesi ile kalp ve damar sağlığı konusunda da sizlere yardımcı olabilecek bir supplement dir.

Hardline Aol Boy Uzatır mı?

Sonucu belki de en çok merak edilen sorulardan bir tanesi de Hardline Aol boy uzatır mı? dır. Evet bu soruya direkt ve net bir cevap vermek oldukça zordur. Arginine özellik açısından GH hormonunu destekler ve büyümeye yardımcı olur. Fakat bu büyüme boy uzaması olarak algılanmamalıdır. Çünkü boy uzunluğu kişinin anatomik yapısı ile ilgilidir ve uzaması da beslenme ve yapılacak sporla desteklenebilir.

Hardline Aol Özellikleri

- Hardline Aol Özellikleri
- Taurin içeriği ile spor esnasındaki performansı destekler.
- Yüksek kalitede ham madde kullanılarak formüle edilmiştir.
- Kas yapılanmasına,
- Protein sentezine,
- Pozitif nitrojen dengesini oluşturmaya yardımcı olur.
- Kapsüller yenilebilir sığır jelatininden üretilmiştir.
- 40 Servis.
Hardline Aol Kullanımı
Hardline Aol kullanıcının amacı, beslenmesi yaptığı spora göre değişiklik göstermektedir. Fakat klasik olarak sporda güç, enerji kazanmak ve pump seviyesini artırmak için antrenman öncesi 1 servis alınabilir. Yine spor sonrası kasların toparlaması ve iyileşme süresinin hızlandırılması için 1 servis alınabilir.
Bu kullanım şeklinin haricinde spor yapılsın veya yapılmasın gece yatmadan öncede 1 servis kullanılabilir. Doktor tavsiyesi ile kullanımlar ise tamamen kişiye özel olarak hazırlanmaktadır.

Hardline Aol 120 Kapsül Hardline Aol 120 Kapsül Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli