Hardline AOL 120 Kapsül

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : HARD0013
Son Kullanma Tarihi: 03/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 185,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 185,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 1000

Hardline Nutrition Aol 120 Kapsül


Hardline Aol 120 Kapsül Arjinin, Ornitin ve Lizin amino asitlerinin bir araya gelmesiyle oluşan güçlü formüle sahip amino asittir.

Hardline AOL birleşimini oluşturan amino asitler sayesinde yüksek kalitede ve birden fazla avantajı olan bir amino asit takviyesi olarak karşımıza çıkmaktadır. AOL servisinde bulunan 660 mg Arjinin Amino asidi sayesinde kan damarlarınızın genişlemesine yardımcı olarak kan dolaşımınızı hızlandıracaktır. Bu sayede kanda taşınan protein ve Oksijen miktarının artması sonucu kas gelişimine destek verecektir.

Hardline Aol Özellikleri

 • Taurin içeriği ile spor esnasındaki performansı destekler,
 • Yüksek kalitede ham madde kullanılarak formüle edilmiştir,
 • Kas yapılanmasına,
 • Protein sentezine,
 • Pozitif nitrojen dengesini oluşturmaya yardımcı olur,
 • Kapsüller yenilebilir sığır jelatininden üretilmiştir,
 • 120 Kapsül,
 • 40 Servis.


  Hardline Aol Kullanımı

  Hardline Aol kullanıcının amacı, beslenmesi yaptığı spora göre değişiklik göstermektedir. Fakat klasik olarak sporda güç, enerji kazanmak ve pump seviyesini artırmak için antrenman öncesi 1 servis alınabilir. Yine spor sonrası kasların toparlaması ve iyileşme süresinin hızlandırılması için 1 servis alınabilir.

  Bu kullanım şeklinin haricinde spor yapılsın veya yapılmasın gece yatmadan öncede 1 servis kullanılabilir. Doktor tavsiyesi ile kullanımlar ise tamamen kişiye özel olarak hazırlanmaktadır.

  Hardline Aol 120 Kapsül Fiyat
  Hardline Nutrition Aol 120 Kapsül ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Hardline Nutrition Aol ürünümüze %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Hardline Nutrition markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili Bilgilere Hardline sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Hardline Aol 120 Kapsül kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde faydalanabilirsiniz.


 • Besin Bilgisi
  Özellikler
  Neleri İçermez
  Kullanım Şekli