• Hardline AOL 120 Kapsül

Hardline AOL 120 Kapsül

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Hardline Nutrition
  • Ürün Kodu:     HARD0013
  • Son K. Tarihi: 04-2021
  • 69,00 TL
      Havale ile: 65,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1

Hardline Aol 120 Kapsül

Hardline Aol 120 Kapsül Arjinin, Ornithine ve Lizin amino asitlerinden formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Arginine, karaciğeriniz tarafından ürettiği için önemli bir amino asit değildir. Bununla birlikte, bebeklik ya da enfeksiyon gibi stres gibi hızlı büyüme dönemlerinde vücudunuz yeterince hızlı arginin üretemez. Bu zamanlarda, süt ürünleri ve fıstık gibi bu amino asitte yüksek gıdalarla arginin almak önemlidir. Arginine, vücudun fazla azot atmasına yardımcı olur. Aynı zamanda hem kas hem de kollajen yapmanıza yardımcı olur.

Ornitin, sırayla, prolin gibi diğer amino asitler üretmeye yardımcı olur. Ornitin arginin'den yapılabildiğinden, bu önemli bir amino asit değildir. Ornitin "On Beslenme İyileşmesi için Presciption" yazarı sertifikalı beslenme uzmanı Phyllis A. Balch'a göre karaciğeri destekler, bağışıklık sistemini güçlendirir ve yağ metabolizmasını arttırır.

Lizin dokuz önemli amino asitten biridir. Sütunlu peynir, yumurta ve tavuk gibi gıdalar yoluyla edinmelisiniz. Pek çok amino asidi gibi, lizin vücudunuzun kas yapmasına yardımcı olur. Maryland Üniversitesi Tıp Merkezi'ne göre, lisin düzenli olarak alındığı takdirde herpes salgınını önleyebilir. Lizin aynı zamanda kalsiyumu emme, kollajen oluşturma ve başka bir amino asit, karnitin vermenize yardımcı olur. Carnitine kolestrolü düşürmeye yardımcı olur. Lisin önemli bir amino asit olduğu için, günlük bir miktar önerilir. Tavsiye edilen miktar yutulan protein gramı başına 51 miligramdır. Erkeklerin tipik olarak 56 gram protein ve kadınların 46 grama ihtiyacı vardır. Bu nedenle, erkekler günde yaklaşık 2.8 miligramlık lizin için çalışmalı ve kadınlar yaklaşık 2.3 miligramda çalışmalıdır.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline AOL 120 Kapsül Kas büyümesi için protein tozu – amino asit ve gainerlarla beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline Aol 120 Kapsül 16 yaşından küçüklerin kullanması tavsiye edilmez. Hamilelik ve emzirme dönemlerindeki kullanımı ile yeterli çalışma bulunmamaktadır. Bu dönemlerde kullanımı tavsiye edilmez. Daha önce astım ve siroz geçirmiş kişilerin doktor gözetiminde kullanması gerekir. Kalp krizi geçirmiş ya da geçirme riski olan kişilerde kullanımı tavsiye edilmez. Hardline AOL gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için uygun değildi.

Hardline Aol 120 Kapsül Satın Al

Hardline Aol 120 Kapsül Kavi Gıda tarafından ithal ham maddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye ve Kartal'da bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline Aol 120 Kapsül ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz

Kullanım Şekli / Zamanı


Klasik Kullanım Şekli:

Spordan Önce: 1 Servis
Yatmadan Önce: 1 Servis

Spor Yapılmayan Günler:

Kahvaltıdan Sonra: 1 Servis
Yatmadan Önce: 1 Servis

Servis = 3 Tablet

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> Yağsız kas kütle kazanımını destekler.


> Güç artışına yardımcı olur.


> Arjinin Nitrik oksit etkisi oluşturarak damar genişlemesine ve kan akış hızına destek olur.


> Daha fazla oksijen ve besin maddesi taşıyarak kas büyümesine destek verir.


> Vücuttaki farklı enzim ve dokuların yapılmasında görev alır.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

MythPower Arginine Hcl & B3 Vitamine Pure 300 Gr 60 Servis Saf Aromasız
İndirim
17%

MythPower Arginine Hcl & ..

119,00 TL 99,00 TL