Hardline AOL 120 Kapsül (HLAOL120)

4,00
Fiyat : ₺69,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 60
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    04.2021

  • Havale %5 İndirim

    65,55 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Hardline Aol 120 Kapsül

Hardline Aol 120 Kapsül Arjinin, Ornithine ve Lizin amino asitlerinden formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Arginine, karaciğeriniz tarafından ürettiği için önemli bir amino asit değildir. Bununla birlikte, bebeklik ya da enfeksiyon gibi stres gibi hızlı büyüme dönemlerinde vücudunuz yeterince hızlı arginin üretemez. Bu zamanlarda, süt ürünleri ve fıstık gibi bu amino asitte yüksek gıdalarla arginin almak önemlidir. Arginine, vücudun fazla azot atmasına yardımcı olur. Aynı zamanda hem kas hem de kollajen yapmanıza yardımcı olur.

Ornitin, sırayla, prolin gibi diğer amino asitler üretmeye yardımcı olur. Ornitin arginin'den yapılabildiğinden, bu önemli bir amino asit değildir. Ornitin "On Beslenme İyileşmesi için Presciption" yazarı sertifikalı beslenme uzmanı Phyllis A. Balch'a göre karaciğeri destekler, bağışıklık sistemini güçlendirir ve yağ metabolizmasını arttırır.

Lizin dokuz önemli amino asitten biridir. Sütunlu peynir, yumurta ve tavuk gibi gıdalar yoluyla edinmelisiniz. Pek çok amino asidi gibi, lizin vücudunuzun kas yapmasına yardımcı olur. Maryland Üniversitesi Tıp Merkezi'ne göre, lisin düzenli olarak alındığı takdirde herpes salgınını önleyebilir. Lizin aynı zamanda kalsiyumu emme, kollajen oluşturma ve başka bir amino asit, karnitin vermenize yardımcı olur. Carnitine kolestrolü düşürmeye yardımcı olur. Lisin önemli bir amino asit olduğu için, günlük bir miktar önerilir. Tavsiye edilen miktar yutulan protein gramı başına 51 miligramdır. Erkeklerin tipik olarak 56 gram protein ve kadınların 46 grama ihtiyacı vardır. Bu nedenle, erkekler günde yaklaşık 2.8 miligramlık lizin için çalışmalı ve kadınlar yaklaşık 2.3 miligramda çalışmalıdır.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline AOL 120 Kapsül Kas büyümesi için protein tozu – amino asit ve gainerlarla beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline Aol 120 Kapsül 16 yaşından küçüklerin kullanması tavsiye edilmez. Hamilelik ve emzirme dönemlerindeki kullanımı ile yeterli çalışma bulunmamaktadır. Bu dönemlerde kullanımı tavsiye edilmez. Daha önce astım ve siroz geçirmiş kişilerin doktor gözetiminde kullanması gerekir. Kalp krizi geçirmiş ya da geçirme riski olan kişilerde kullanımı tavsiye edilmez. Hardline AOL gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için uygun değildi.

Hardline Aol 120 Kapsül Satın Al

Hardline Aol 120 Kapsül Kavi Gıda tarafından ithal ham maddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye ve Kartal'da bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline Aol 120 Kapsül ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz
Kullanım Şekli / Zamanı
Klasik Kullanım Şekli:
Spordan Önce: 1 Servis
Yatmadan Önce: 1 Servis

Spor Yapılmayan Günler:
Kahvaltıdan Sonra: 1 Servis
Yatmadan Önce: 1 Servis

Servis = 3 Tablet

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Neden "Hardline AOL"?
> Yağsız kas kütle kazanımını destekler.


> Güç artışına yardımcı olur.

> Arjinin Nitrik oksit etkisi oluşturarak damar genişlemesine ve kan akış hızına destek olur.

> Daha fazla oksijen ve besin maddesi taşıyarak kas büyümesine destek verir.


> Vücuttaki farklı enzim ve dokuların yapılmasında görev alır.
MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.
{{ 'UrunDetay_Etiketler' | translate }}
Hardline AOL 120 Kapsül, AOL 120 Kapsül,