• Hardline Amino Full 300 Tablet

Hardline Amino Full 300 Tablet

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           Hardline Nutrition
  • Ürün Kodu:     HARD0006
  • Son K. Tarihi: 09-2021
  • 109,00 TL
      Havale ile: 103,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

Hardline Amino Full 300 Tablet

Hardline Amino Full 300 Tablet %100 enzimatik hidrolize whey protein tozundan, peptid formda formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. Özellikle antrenman sırasındaki etkinliği artırmak için kreatin, taurin ve kafein eklenmiştir. Amino asitler kendiliğinden işlev görebilir, ancak daha büyük moleküller oluşturmak için monomerler gibi davranırlar. Birkaç amino asit bağlarken peptitler oluşur. Birçok amino asit zincirine bir polipeptid denir. Polipeptitler protein haline gelebilir.

Amino asitler vücutta pozitif nitrojen dengesinin oluşmasına yardımcı olabilirler ve Pozitif nitrojen dengesi de kas gelişimi, yenilenmesi veya yapılanmasına yardımcı olabilir.

Hardline Amino Full servisinde 2340mg amino asit, 540mg kreatin, 270mg taurin ve 25mg kafein sağlamasının yanında oldukça düşük bir kaloriye sahiptir.


Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline Amino Full 300 Tablet protein sentezi ve kas yapımı için protein tozu ve glutaminle / Hacim almak için Gainer ve Bcaa larla beraber destek için kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline Amino Full 300 Tablet 16 yaşından küçüklerin kullanması tavsiye edilmez. Hamilelik ve emzirme dönemlerindeki kullanımı ile yeterli çalışma bulunmamaktadır. Bu dönemlerde kullanımı tavsiye edilmez. Hardline Amino Full gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın; teşhis, tedavi veya önlenmesi için uygun değildir. Çocukların ulaşamayacağı nemsiz ortamda saklanmalıdır.

Hardline Amino Full Satın Al

Hardline Amino Full 300 Tablet Kavi Gıda tarafından ithal hammaddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline Amino Full 300 Tablet ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler;

Antrenmandan Önce: 1 Servis
Antrenman Sonrasında: 1 Servis
Öğün Arası: 1 Servis


Spor Yapılmayan Günler;

Kahvaltı Sonrası: 1 Servis
Öğlen Yemek Sonrası: 1 Servis
Akşam Yemek Sonrası: 1 Servis
Servis = 3 Tablet

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz> Taurin içeriği ile spor esnasındaki performansı destekler


> Tek servisteki 0,52g Creatine içeriği hacim kazanımında yardımcı olur


> 100% Enzimatik Hidrolize Whey proteini ile üretilmiş yapıya sahiptir


> Kafein içeriği ile beraber yağsız kas kütlesi ve enerji kazanımını destekler


> B6 vitamini desteği

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler