Hardline Amino Full (HLAF300)

5,00
Fiyat : 99,00 ₺(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 120
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    02.2021

  • Havale %5 İndirim

    94,05 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Hardline Amino Full 300 Tablet

Hardline Amino Full 300 Tablet %100 enzimatik hidrolize whey protein tozundan, peptid formda formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. Özellikle antrenman sırasındaki etkinliği artırmak için kreatin, taurin ve kafein eklenmiştir. Amino asitler kendiliğinden işlev görebilir, ancak daha büyük moleküller oluşturmak için monomerler gibi davranırlar. Birkaç amino asit bağlarken peptitler oluşur. Birçok amino asit zincirine bir polipeptid denir. Polipeptitler protein haline gelebilir.

Amino asitler vücutta pozitif nitrojen dengesinin oluşmasına yardımcı olabilirler ve Pozitif nitrojen dengesi de kas gelişimi, yenilenmesi veya yapılanmasına yardımcı olabilir.

Hardline Amino Full servisinde 2340mg amino asit, 540mg kreatin, 270mg taurin ve 25mg kafein sağlamasının yanında oldukça düşük bir kaloriye sahiptir.


Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Hardline Amino Full 300 Tablet protein sentezi ve kas yapımı için protein tozu ve glutaminle / Hacim almak için Gainer ve Bcaa larla beraber destek için kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hardline Amino Full 300 Tablet 16 yaşından küçüklerin kullanması tavsiye edilmez. Hamilelik ve emzirme dönemlerindeki kullanımı ile yeterli çalışma bulunmamaktadır. Bu dönemlerde kullanımı tavsiye edilmez. Hardline Amino Full gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın; teşhis, tedavi veya önlenmesi için uygun değildir. Çocukların ulaşamayacağı nemsiz ortamda saklanmalıdır.

Hardline Amino Full Satın Al

Hardline Amino Full 300 Tablet Kavi Gıda tarafından ithal hammaddelerle kendi tesislerinde üretilmekte olup bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Kavi Gıda’nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Hardline Amino Full 300 Tablet ve diğer Hardline Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler;
Antrenmandan Önce: 1 Servis
Antrenman Sonrasında: 1 Servis
Öğün Arası: 1 Servis

Spor Yapılmayan Günler;
Kahvaltı Sonrası: 1 Servis
Öğlen Yemek Sonrası: 1 Servis
Akşam Yemek Sonrası: 1 Servis
Servis = 3 Tablet

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz
Neden "Hardline Amino Full"?

> Taurin içeriği ile spor esnasındaki performansı destekler


> Tek servisteki 0,52g Creatine içeriği hacim kazanımında yardımcı olur

> 100% Enzimatik Hidrolize Whey proteini ile üretilmiş yapıya sahiptir

> Kafein içeriği ile beraber yağsız kas kütlesi ve enerji kazanımını destekler

> B6 vitamini desteği


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.