Protein34 Sporcu Gıdaları

PROTEİN34 Spor Malzemeleri ve Gıda Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.

2016 yılından bu yana faaliyet gösteren Protein34, spor yapan kişilere doğru ve sağlıklı besin takviyesi ürünlerini sağlamaktadır. 10 yılı aşkın bir süredir supplement sektörü içerisinde yer alan, Protein34 kurucuları, sporcular için kaliteli besin takviyelerini en iyi şekilde sunmaya çalışmaktadır. Supplement sektöründeki tecrübeleri doğrultusunda yol alan kurucular, toplumsal bilincin farkında olarak, insan sağlığını düşünecek şekilde, ürünlerini; gıda, tarım ve hayvancılık bakanlığından onaylanmış şekilde satışa sunmaktadır.

Besin takviyelerinin perakende ve toptan ticareti yapılmaktadır. Günümüzde e ticaret ortamının yaygın olduğu bu platformda, en hızlı şekilde ürünlerin e ticareti yapılmaktadır. Tüketicilere en iyi hizmeti vermek adına, supplement sektörüyle ilgili olan kural ve yönetmelikler doğrultusunda hareket etmektedir. Protein34 firması, tamamen Türk tüketicisine yönelik verdiği hizmet doğrultusunda, Ortadoğu ve Uzakdoğu ülkelerinden ürün ithal etmeyerek, tüketicinin güvenini sağlamaktadır. Supplement sektöründeki, en kaliteli ürün markalarını satışa sunarak, yeni ürünler hakkında da, tüketiciyi bilgilendirmektedir.

Bakanlık Onaylı Orjinal Markaların Gıda Takviyeleri İle Sporcuları Destekliyoruz

Supplement sektöründe profesyonel deneyimlere sahip Protein34 ekibi, e ticaret alanında hızlı ve güvenilir bir hizmet vermektedir. Alanında uzman ekip olarak, spor yapanlara gıda takviyesi konusunda, en yeni ve orijinal markaların ürünlerini sunmaktadır. Verdiği hizmet kalitesinden ödün vermeyen ekip, sektörü içerisinde rakipleri arasından sıyrılarak, gıda ve tarım bakanlığı onaylı ürünlerini, güvenilir şekilde tüketiciye sunmaktadır. Sağlıklı yaşam felsefesini savunarak ve sporcuyu destekleyerek, en iyi markalarla, hızlı ve kaliteli hizmet garantisiyle, müşterilerine hizmet vermektedir.Protein34,supplement sektöründe ürün satışı yapan firmalar arasında fark yaratarak, tüketicilerin güvenini kazanmıştır.

Supplement sektöründe çoğu firma, Uzakdoğu ülkelerinden ithal edilen ürünlerin satışını yapmaktadır. Protein34, insan sağlığına zarar veren bu ithal ürünleri kullanmamaktadır. Bu konuda titizlik gösteren firma, bakanlık onaylı ürünlerini, tüketicilerine garantili şekilde sunmaktadır. Firma, geniş ürün yelpazesi arasında, protein tozu, Amino asit, L-Karnitin gibi orjinal markaların ürünlerini barındırmaktadır. En yeni ürünleri kısa sürede tüketici ile buluşturarak, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemektedir. Sağlıklı yaşamı ve sporcuyu destekleyerek, insan sağlığının ne kadar önemli olduğunun bilincindedir.