Hakkımızda

Protein34 Sporcu Gıdaları 2016 yılında kurulmuş olup Sporcu Gıdaları takviye ürünlerinin satışını yapmaktadır. Sporcu Gıdası takviyeleri, atletik performansı arttırmak için kullanılan gıda takviyeleridir. Bunlar vitamin / mineral takviyeleri ile protein tozu amino asitler, karbonhidratlar ve "egzersiz öncesi" takviyeleri olarak sınıflandırabilmektedir. Sporcu Gıdası takviyeleri "diyet takviyesi" kategorisine girer ve Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının onayı ile satışa sunulmaktadır.


Protein34 Sporcu Gıdaları Dünyanın önde gelen markaları ve Türkiye’de ambalajlaması kendi tesislerinde yapılan güvenilir markaların ürünlerini ana bayi yetkisi ile satışını yapmaktadır. Satışını yaptığımız markalar ise şimdilik; BigJoy Sports, Bsn Nutrition, Everlast, Fa Nutrition, Grenade, Hardline Nutrition, Multipower, Musclemeds, Muscletech, MythPower, Nuclear Nutrition, Nutrend, Olimp, Optimum Nutrition, Ultimate Nutrition, Universal Nutrition, Zeroshot ürünleridir. Önümüzdeki süreç içersinde eksik gördüğümüz markaların Distribütörleri ile anlaşma yapıp ürün gamımıza eklemek için çalışmalar yapmaktayız.


Protein34 Sporcu Gıdaları Satışını yapmakta olduğu ürünlerde %100 Orijinalolması ve Distribütör ve/veya Üretici Firma Garantisi olmasına özellikle özen göstermekte olup tüketicinin güvenini sağlamış markaların satışını tercih etmektedir. Satışlarımızı www.protein34.com internet sitemizden perakende, Ümraniye ve Kartal’da bulunan mağazamızlar da ise toptan ve perakende olarak gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca yaklaşık 10 senelik spor salonu satış ekibi tecrübemiz ile de spor salonlarına toptan satış yapmaktayız. Spor salonları için kurduğumuz mobil ekip ile salon ziyaretleri yapılıp satışlarımıza devam edilmektedir.


Protein34 Sporcu Gıdaları olarak Toplumsal sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Sadece yüksek kalite standartlarında üretim yapan şirketler ile çalışıyoruz. Ürünlerimizin hepsi İthalatçı firma garantili ve T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır. Hiçbir ürünümüz Uzakdoğu ve Ortadoğu ülkelerinden ithal edilmemektedir. İçinde bulunduğumuz sektörü ilgilendiren tüm yasa, yönetmelik ve kurallara titizlikle uymaya özen gösteriyoruz. En büyük amacımız, Türk tüketicisine en yeni, kaliteli ve güvenilir ürünleri sunmaktır. Portföyümüzü kendi alanında öncü firmaların ödüllü ürünleri ile de sürekli geliştirmeye devam ediyoruz.