Hacim Aldırıcı (Mass Gainer)


FA Nutrition Xtreme Mass Effect 5000 Gr
7% İndirim
All Stars Ultimate Mass Gain 4000 Gr
9% İndirim
FA Nutrition Xtreme Mass Effect Kilo Ve Hacim Kombinasyonu
24% İndirim
FA Nutrition Kilo ve Hacim 3 Kombinasyonu
25% İndirim
FA Nutrition Kilo ve Hacim 2 Kombinasyonu
25% İndirim
All Stars Ultimate Mass Gainer Hacim ve Kilo Kombinasyonu
22% İndirim
All Stars Ultimate Mass Gain 4000 gr + Naturel Omega3 Kombinasyonu
22% İndirim
All Stars Ultimate Mass Gain 4000 gr + Naturel Milk Thistle Kombinasyonu
23% İndirim
Sci-Mx Muscle Meal Hardcore Gainer 5270 Gr
Optimum Nutrition Serious Mass 2727 Gr Muz
Olimp Gain Bolic 6000 3500 Gr Çikolata
Nutrever Gainer Formula 3000 Gr Çikolata

Nutrever Gainer Formula 3000 Gr ..

Stokta Yok

325,00 TL

Muscletech Premium Mass Gainer 5440 Gr Çikolata
BIGJOY BigMass Gainer 3000 Gr 30 Şase Çikolata
Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 18 (1 Sayfa)

Hacim ( Mass Gainer ) nedir?

Hacim Mass Gainer'ın ne olduğunu ve içeriğini ne içerdiğini bilmeliyiz? Hacim ürünleri, protein tohumlarına benzer yüksek kalorili takviyedir ve vücudunuza gerekli besin maddelerinin eksiksiz bir karışımını vererek kaslarınıza daha fazla kütle katmanıza yardımcı olur. Genellikle farklı miktarda protein, karbonhidrat, yağ, vitamin, mineral ve amino asitler içerir. Bunlar genellikle vücut geliştiricilerin diyetlerinde bulunur; çünkü genellikle kas yapımı kadar egzersiz sonrasında kas kurtarmalarını desteklemek için kullanırlar. Sadece bu değil, aynı zamanda kaslarınıza daha fazla kütle doldurarak kilo alımını da destekler.

Hacim ( Mass Gainer ) nasıl çalışır ?

Hacim kazandırıcı ürünler ile kas nasıl kazanırsın? Nasıl çalışır? Daha önce de belirtildiği gibi, kaslarınızın kalorik gereksinimini karşılamak için makro besinlerin toz formunda önemli bir bölümünü sağlamak için özellikle tasarlanmıştır. Aslında günlük kalori ihtiyaçlarınızı daha fazla yiyecek yemeden karşılamak için basit bir çözümdür. Genel olarak, vücudunuz günlük diyetiniz ve fiziksel aktivitenizle neler yapabilir? Daha büyük, daha küçük veya aynı boyutta kalabilirsiniz. Basit bir dille, kas kütlesi koymak için yaktığımızdan daha fazla kalori tüketmemiz gerektiğini söyleyebiliriz. Hiç şüphe yok ki, sağlıklı bir diyet izleyerek kalori gereksinimi karşılanabilir ancak bu yoğun dünyada, besinlerle vücudunuza gerekli tüm besin maddelerini sağlamak çok zordur.

Hacim ( Mass Gainer ) ne zaman alacaksın?

Genel olarak konuşursak, yağsız kas kitlesi kullanmanızı destekleyen bir ön ve son egzersiz ilavesidir. Önceden ve sonrası egzersiz yapmayı seçebileceğiniz bir Hacim artırıcı takviye arıyorsanız, yağ ve karbonhidrat seviyesi düşük olanı seçin. Daha hızlı hareket eden karbonhidrat miktarı, amino asitlerinizi kaslarınıza biraz daha hızlı iterek kas kazanmanıza yardımcı olur.

Doğru hacim artırıcı ürün nasıl seçilir?

Kuşkusuz, yüksek miktarda kalori içeren iyi bir Kütle Kazandırıcı olabilir, ancak bu kalorilerin kaynağı da aynı derecede önemlidir. Unutmayın, amacınız sadece yağsız ve kaslı olmanızdır ve dolayısıyla ekteki yağ içeriği mümkün olduğunca düşük olmalıdır. Kendiniz için en iyi Kütle Kazancını seçmenize yardımcı olacak bazı hususlar .

Karbonhidrat Proteinlerin Oranı - İyi bir Kütle Kazanının karışık karbonhidratları ve proteinleri 3: 1 oranında olması gerekir . Kullanılan proteinler, peynir altı suyu proteinleri gibi yavaş ve hızlı salınan kaynaklardan gelmelidir. En hızlı metabolizan protein yeni kas sentezine yardımcı olurken, yavaş sindiren protein kas dökülmesini önler ve yağsız kas kütlesi korur. Mass Gainer, ağır egzersizinizi desteklemek için enerji seviyesini korur.

Sindirim enzimi veya Diyet lifi - İyi bir Kütle Kazandırıcı, içerdiği tüm besinlerin sindirimini arttırmak için sindirim enzimlerine veya diyet lifine sahip olmalıdır. Sindirimi daha iyi, şişkinlik ihtimalini düşürür.

Düşük Katma Değerli Şeker - Mass Gainer'de daha fazla şeker ilavesi, kaloriyi artırmanın kolay bir yoludur. Fakat en iyi kalite Mass Gainer'ın içindeki şeker miktarı en düşük olacak ve proteinlerden, karmaşık karbonhidratlardan, temel vitaminlerden ve minerallerden kalori sağlayacaktır.

Vitaminler ve Mineraller - İyi bir Kütle Kazandırıc önemli miktarda vitamin ve mineral içermesi gerekir. Egzersiz sonrası kas yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olan enerji üretimi için vücuttaki biyokimyasal reaksiyonları tetiklemeye yardımcı olurlar.


Hacim ( Mass Gainer )’ların Olası Yan Etkileri Nelerdir?

Mass Gainer Kilo aldırıcı mass gainer ürünleri dengeli bir beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam tarzına alternatif olarak kullanılmamalıdır.Bu madde kan şekeri değerlerini değiştirebileceğinden şeker hastaları düzenli olarak kan şeker seviyelerini kontrol ettirmelidirler.Doktorunuza danışmanız önerilir. Böbrek probleminiz varsa, protein tamamlayıcılarının alımında daha fazla dikkatli olmanız gerekir. Doktorunuza danışmanız önerilir.

Hacim ( Mass Gainer ) Satın Al

Multipower, Optimum Nutrition, Olimp, Hardline, Bsn, Grenade, Muscletech, BigJoy, Unıversal, Ultımate, MythPower, Fa Nutrition, Everlast vb. markalarının bayisi sıfatıyla Protein34 sporcu gıdaları olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Tüm markalardaki Mass Gainer ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle temin edebilirsiniz.