Grenade Thermo Detonator 100 Kapsül

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : GRND0008
Son Kullanma Tarihi: 07/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 799,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 799,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 39

Grenade Thermo Detonator 100 Kapsül


Grenade Thermo Detonator 100 Kapsül beslenme uzmanları tarafından Kafein, yeşil çay, kırmızı biber ve portakal kabuğu gibi bitkisel ekstrelerden üretilmiştir.

Thermo detonator Yerba Mate Ekstresi, Guarana Ekstresi, Yeşil Çay Ektresi ve Kırmızı Biber gibi 11 adet bileşene sahip, yüksek kalitede ve yüksek performansa sahip form-diyet kategorisinde supplement ürünüdür.

Thermo Detonator özellikle diyet ve düzenli spor yaptığınız dönemlerde sizlere daha sağlıklı destek olabilecek bir üründür. Grenade Thermo Detonator’un size verdiği desteği bodybuilding, kardiyo, dayanıklılık ve fitness antrenmanlarını yaparken daha iyi hissedebilirsiniz.

Sizlere egzersiz esnasında bir pre workout gibi destek sağlayarak amaçlarınıza ulaşmanız noktasında aradığınız ürün olabilir.

Grenade detonator Öne Çıkanlar

 • Detonator içeriği sayesinde birçok ödül kazanmış bir üründür.
 • Thermo Detonator sıra dışı tasarımlarıyla büyük beğeni toplamaktadır.
 • Grenade Thermo Detonator kompleks içeriği ile enerji artışı sağlamaya yardımcı olabilir.
 • Thermo Detonator kullanırken gün içerisinde bol bol su tüketmeye özen gösteriniz.
 • Güçlü termojenik formül.
 • Ambalajında 100 servis (100 kapsül) içerir.


  Grenade thermo detonator kullanım şekli

  Grenade thermo detonator kullananlar ve bodyforumtr gibi sitelerde yapılan yorumlara ve ürünün içeriği dikkate alındığı zaman kullanım şekli olarak günde 4 kapsül ürün kullanımı tavsiye edilmektedir. Detonator spor yapmadan kullanıldığı gibi spor yaparken de kullanılmaktadır. Her iki şekilde de kahvaltı öncesi ve öğlen yemek öncesi 2 şer kapsül kullanılmaktadır.

  Uyumadan en az 3 saat önce kullanımı tavsiye edilmektedir.

  Grenade Thermo Detonator Fiyat
  Grenade Thermo Detonator 100 Kapsül ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Grenade Thermo Detonator 100 Kapsül ürünümüze %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Grenade markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili Bilgilere Grenade sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Grenade Thermo Detonator 100 Kapsül kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde faydalanabilirsiniz.


 • Grenade Thermo Detonator 100 Kapsül Besin Bilgisi
  Grenade Thermo Detonator 100 Kapsül Özellikleri Nelerdir
  Grenade Thermo Detonator 100 Kapsül Neleri İçermez
  Grenade Thermo Detonator 100 Kapsül Nasıl Kullanılır