Grenade Glutamine %100 Pure L-Glutamine 250 Gr (GRGL250)

5,00
Marka : Grenade
Fiyat : ₺79,23(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 0
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    05.2019

  • Havale %5 İndirim

    75,05 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Grenade Glutamine %100 Pure L-Glutamine 250 Gr

Grenade Glutamine %100 Pure L-Glutamine servis başına 5 gr serbest formda Glutamin içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. Grenade Glutamine %100 saf bir içeriğe sahip toz formda- aromasız - Gluten ve GDO içermeyen Vejeteryan ve Vegan beslenme için uygun bir amino asittir.

Glutamin kaslarda en çok bulunan amino asittir. Bu nedenle yoğun antrenman ve egzersizlerde en çok Glutamine kaynakları boşalır. Boşalan kaynakların vücudun kendi dinamikleri ile tamamlanması yaklaşık 6 günde gerçekleşir. Bu süreçte kas yıkımı gerçekleşir ve bir sonraki antrenmana yorğun kaslarla girmenize ve düşük enerjiye sahip olmanıza neden olur. Alınacak Glutamin takviyesi kas yıkımını önleyerek iyileşme sürecinizide hızlandırarak kas yapımına destek olur.

Grenade Glutamine %100 saf içeriği ile beraber vücutta eksilen Glutamin rezervlerinizi doldurarak protein sentezine yardımcı olur ve yağsız kas kütlenizi geliştirmenize destek olur. Gluten ve Gdo içermediği için Vejeteryanlar içinde iyi bir alternatif dir.Glutamin bağışıklık sistemi ve bağırsak sağlığı içinde önemli bir amino asit olduğu için dışardan takviye olarak alınması gerekmektedir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Grenade Glutamine kas yıkımını önlemek ve protein sentezini sağlamak için Protein Toz ları ile Hacimsel büyüme için Karbonhidrat toz ları ile zayıflama diyetlerinde kas yıkımını önlemek için Thermojonik Yağ yakıcı larla beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Grenade Glutamin siroz, ve karaciğere bağlı hastalıklarınız varsa glutamin kullanımı bu durumu daha kötüleştirebileceğinden bu durumlarda kullanmayınız. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Monosodyumglutamat'a (MSG) hassasiyetiniz varsa glutamin kullanmayınız. Sporcular için formüle edilmiş gıda takviyesidir. 16 yaşından küçüklerin doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Grenadeglutamine ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın tedavi, teşhis, ya da önlenmesi için kullanılmaz.

Grenade Glutamine %100 Pure L-Glutamine 250 Gr Satın Al

Grenade Glutamine Grenade’nin kendi tesislerinde üretilmekte olup Ko Spor tarafından Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Ko Spor’un bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye’de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Grenade Glutamin ve diğer Grenade ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler:
Antrenman Öncesinde: 1 Servis
Antrenman Sonrasında: 1 Servis
Yatmadan Önce: 1 Servis

Spor Yapılmayan Günler:
Kahvaltı Öncesinde: 1 Servis
Yatmadan Önce: 1 Servis

Servis = 1 Ölçek: 5 Gram

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Not: Aromasız olduğu için meyve suyu – soda veya kullanılan diğer takviye ürünlerle beraber karıştırılıp içilebilir.
Neden "Grenade Glutapure"?
> Servisinde 5 gr yüksek saflıkta Glutamin


> Hızlı emilim süresi

> Toz Formda ve Aromasızdır

> Kas dokusundaki pozitif nitrojen dengesini sağlamaya destek olur

> Kasları güçlendirir, yeterli amino asiti taşıyarak hacimsel gelişime yardımcı olur

> 50 Servis


> Grenade Glutapure %100 L-Glutamin Toz


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.