Grenade Defend BCAA 390 Gr Çilek Mango

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : GRND0004
Son Kullanma Tarihi: 02/2022

Grenade Defend Bcaa Strawberry Mango 390 Gr 30 Servis

Grenade Defend Bcaa Strawberry Mango 390 Gr yüksek oranda bcaa, glutamin amino asitlerine ilave olarak elektrolit ve vitamin ilave edilmiş supplement ürünüdür.
Defend Bcaa Çilek Mango karışık aromalı ve özelliklede antrenman esnası içime özel olarak formüle edilmiş kompleks bir Bcaa olarak tanımlanabilir. Defend Bcaa spor esnasında kaybedilen su, vitamin ve mineralleri karşılamak ve sizleri daha zinde tutabilmek için glutamin, elektrolit ve vitaminler içeren bir formüle sahiptir.

Defend bcaa ne işe yarar?

Grenade Defend Bcaa içeriği ve yorumları göz önüne alındığında oldukça etkili bir egzersiz esnası supplement ürünü olarak dikkat çekmektedir.
Defend Bcaa içerdiği elektrolitler sayesinde egzersiz esnasında kaybedilen su, vitamin ve minerallerin yerine konmasında yardımcı olacaktır.
Ayrıca bcaa ürünlerinde şeker istemeyen kullanıcılar içinde sıfır şeker oranı ile tercih edilebilir ürünler arasında üst sıralarda yer almaktadır.

Defend bcaa grenade Öne Çıkanlar

- Her serviste 7 gram mikronize BCAA içeriği,
- Ek olarak 100'er mg peptid formda lösin ve glutamin ilaveli,
- Hindistan cevizi suyu tozu (coconut water) ve elektrolit bileşenlerinden oluşan hidrasyon karışımı,
- Kompleks B vitamini içeriği,
- Protein sentezlenmesi için geliştirilmiş Nitrit Oksit düzeyi,
- Şeker içermez.
Not: Ürünün içinde ölçek ve huni bulunmaktadır.
Grenade defend bcaa kullanımı
Grenade defend bcaa bodybuilding gibi dünyaca tanınan ve takip edilen forum sitelerinde yapılan yorumlarda genel olarak egzersiz esnasında kullanıldığı belirtilmektedir. Fakat defend bcaa yüksek kaliteli ve zengin içeriği sayesinde spor öncesi, esnası ve sonrası tüm kullanımlara uygun bir amino asit olarak dikkat çekmektedir.

Grenade Defend Bcaa Strawberry Mango 390 Gr Grenade Defend Bcaa Strawberry Mango 390 Gr Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli