Grenade Defend BCAA 13gr 15 Adet Tropikal

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : GRND1011
Son Kullanma Tarihi: 11/2021

Grenade Defend BCAA 390 Gr Nedir?


Grenade Defend BCAA 390 Gr, servisinde 2: 1: 1 oranında 7 Gram Bcaa , Glutamin , Hindistan Cevizi Suyu Tozu ve Elektrolit içeren tam Spektrumlu Amino Asitlerden dizayn edilmiş bir bcaa ürünüdür.

Grenade Defend BCAA zengin bir B vitamini kompleksine sahip ve hindistan cevizi suyu ekstresi içerir. Hindistan cevizi suyu potasyum ve klorid mineralini içerir ve içerdiği elektrolit bileşenleri sayesinde vücudun sıvı dengesini koruyarak antrenman sırasındaki kondisyonun düşmesini önlemeye yardımcı olabilir.

Özel ve dengeli bir formüle sahip olan Grenade Defend BCAA, antrenmandan önce, antrenman esnasında veya sonrasında tercih edilebilecek bir üründür.

Grenade ürünleri ISO9001 / cGMP Sertifakaları ve MHRA nın onayına sahiptir. En etkili ve güvenli ürünleri, kullandığı teknolojilerle pekiştirir. Grenade ürünleri yüksek kalitede ham maddesi ile standartların üzerindedir. Üretim bandından geçen ürünler düzenli olarak bağımsız kuruluşlarca denetlenmekte bu da markaya olan güveni arttırmaktadır.

Defend BCAA Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

 • Her serviste 7 gram mikronize BCAA içeriği,
 • Ek olarak 100'er mg peptid formda lösin ve glutamin ilaveli,
 • Hindistan cevizi suyu tozu (coconut water) ve elektrolit bileşenlerinden oluşan hidrasyon karışımı,
 • Kompleks B vitamini içeriği,
 • Protein sentezlenmesi için geliştirilmiş Nitrit Oksit düzeyi,
 • Şeker içermez.

  Defend BCAA Hazırlanışı Nasıldır?

  1 Servis (2 Ölçek) Grenade Defend BCAA 180-350 mg sıvı ile karıştırılarak hazırlanabilir. Damak zevkine göre eklenen sıvı miktarı ayarlanabilirsiniz. Kolay çözünebilir formu sayesinde topaklanma yapmadan kolay karışım sağlar. Tat konusunda hassas olanlar meyve suları ile de kullanabilir.

  Not: Ürünün içinde ölçek ve huni bulunmaktadır.

  Grenade Defend BCAA Kullanımı Nasıldır?

  Grenade Defend BCAA 390 Gr Tavsiye edilen kullanım zamanı ihtiyaca ve amaca göre değişmek üzere spor öncesi, esnası ve sonrası olabilir.

  Spor yapılmayan günlerde ise ihtiyaca ve isteğe göre kahvaltı öncesi, öğün aralarında veya yatmadan önce 1 servis kullanılabilir.

  Defand Bcaa kullanırken Protein tozu ve gainer ürünleriyle karıştırılarak kullanılması tavsiye edilmez.

  Defend BCAA hangi ürünlerle beraber kullanılabilir?

  Grenade Defend BCAA 390 Gr amacınıza, beslenmenize ve yaptığınız spora göre değişmek üzere Grenade 50 Calibre ve Grenade Glutamin ile birlikte kombin ederek kullanabilirsiniz.

  Grenade Defend BCAA 390 Gr Satın Al

  Protein34'de satılan tüm Grenade ürünleri güncel üretim ve/veya ithal serisindeki ürünlerden oluşmakta ve sadece üreticiden ve/veya distribütör firmadan temin edilmektedir. Tüm ürünler saklama koşullarına uygun şekilde kendi tesislerimizde depolanmakta ve kutu güvenlik bantları kargoya verilmeden önce kontrol edilmektedir.

  Satışa sunulan ürünlerimiz %100 orijinal ve üretici/distribütör firma tarafından güvence altındadır.


 • Besin Bilgisi
  Özellikler
  Neleri İçermez
  Kullanım Şekli