Grenade Bej Smart Shaker (GRSHKb)

0,00
Marka : Grenade
Fiyat : ₺59,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 60
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    -

  • Havale %5 İndirim

    56,05 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Grenade Bej Smart Shaker & Toz ve Tablet Saklama Kabı

Shaker, tozu karıştırmaya ve karıştırırken topakları çıkarmaya yardımcı olan üstte bir filtre içerir. Net ölçüm çizgileri vardır, böylece kullandığınız ürün için doğru miktarda su veya süt eklediğinizden emin olabilirsiniz.

Spor beslenme tozunuzu Shaker'a aktarıp birkaç kez sallamanız ile beraber shakerın üst bölümünde bulunan filtre şeklindeki malzeme kullandığınız sporcu gıdasının topaklanma yapmadan karışımını sağlar. Kullandığınız sporcu gıdası tek seferlik kullanıma uygun ise (protein tozu - karbonhidrat vb.) ürünü kullandıktan sonra shakerı bulaşık makinesi veya elle temizleyip hemen kurulanması gerekmektedir. Aksi takdirde içinde tabaka oluşacağı için bir sonraki seferde kullanımda sıkıntı olur.

BCAA türü antrenman esnasında kullandığınız sporcu gıdalarını ise her içiminizde shakerı birkaç sefer salladıktan sonra içmenizde fayda vardır. Smart shakerlarda ayrıca haznenin alt kısmında toz olarak kullandığınız sporcu gıdalarını taşımanıza yardımcı olacak toz saklama kabı da mevcuttur.

Toz saklama kabının yanında tablet olarak kullanacağınız besin takviyeleri içinde ayrıca bir bölme mevcuttur.

Grenade Bej Smart Shaker Satın Al

Grenade Bej Smart Shaker'ın distribütör firma tarafından Türkiye'de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Grenade’in bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye, Kartal ve Acıbadem'de bulunan mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Grenade ve diger ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
...

CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş Kreatin Nitrat ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.
{{ 'UrunDetay_Etiketler' | translate }}
shaker, smart shaker, grenade shaker, bej shaker,